Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nemsokára átalussz...

Baranka kérdése:

Szerintetek nemsokára átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
13 hónapos lányomnál elértük, hogy az eddigi komfort ciciző szokását elhagyjuk. Elértük, hogy esténként csak egyszer max kétszer kel de akkor elég neki a hát simogatás vagy egy kis inni való. Eddig minimum 3szor kelt. Szerintetek nemsokára átalussza az éjszakát? Tudni kell, hogy egy hónappal ezelőttig köztünk aludt, de szerencsére sikerült visszaszoktatnunk az ágyába.

2012. aug. 27. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom. Én lányom 2éves és még kel 2-3szor éjjelente. Van hogy többször is, hogyha fúj a szél, vagy valami baja van (nyűgös, nem kakilt..stb) Eddig még nem aludt át egy éjszakát sem
2012. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jó úton haladtok:)

de nem lehet tudni mi lesz belőle...

2012. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akár át is aludhatja...vagy nem :) Ezt nem lehet megmondani. Az én 2 évesem is még sokszor kel, főleg ebben a melegben. Aztán meg van, hogy meg sem mukkan reggelig (persze én meg ébren forgolódok).

21 hónaposan még enni is felkelt, amikor elhatároztam, hogy lesz ami lesz (órákig üvöltés stb) leszoktatom, akkor egyszer csak nem kelt fel enni. Ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy a babák/gyerekek iszonyat kiszámíthatatlanok ilyen szempontból :)

2012. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 2,5 éves és még ébred szinte minden éjjel, ez már csak ilyen. :) Soha nem aludt köztünk és kb. fél éves kora óta másik szobában alszik, nálunk semmi sem vált be, hogy végig aludja az éjszakát. Majd csak kinövi. :)
2012. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!