Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemsokára megszületik kisfiunk...

Nemsokára megszületik kisfiunk szerintetek melyik nevet válasszuk?

Figyelt kérdés
Kettő név variáción gondolkozunk: Gábor Vendel ... vagy Máté Gábor. Szerintetek melyik hangzik jobban? A Máté a kedvenc nevem,a Gábor az mindenképp apukája után ("sajnos" ragaszkodik hozzá :D )a Vendel név is nagyon tetszik,meg nagypapám miatt nagyon kedves számomra. Köszönöm a válaszokat!!!
2012. máj. 1. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a Máté Gárbor-t választanám! Sok boldogságot!
2012. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán a Máté Gábor. De csak azért, mert a Vendel nekem kicsit unszimpi. Nehéz kérdés :) Válasszátok azt, ami jobban illik a vezetéknévhez. Plusz azt is el kellene dönteni, hogy melyik nevén hívjátok, hogy melyik hangazan jobban :)
2012. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vezetéknévvel lehetne látni, hogy cseng....

Nekem amúgy mindkettő variáció tetszik.

2012. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Böröcki a vezetéknév!
2012. máj. 1. 19:41
 5/18 A kérdező kommentje:
Böröcki Gábor Vendel.... Böröcki Máté Gábor
2012. máj. 1. 19:43
 6/18 anonim válasza:
100%
Mindkettő jól hangzik a Böröckivel. Nekem a Vendel nem annyira tetszik, viszont sokkal különlegesebb, mint a Máté, ami nagyon kedves név, de mostanában rengeteg van belőle. Én mégis a Máté Gábort mondanám, főleg, ha a Máté a kedvenc neved. :) Gratulálok a babához! :)
2012. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép a Vendel, én arra szavaznék. :)
2012. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A Máté Gábor jobban tetszik de szerintem a vezetéknévhez jobban illik a Gábor Vendel szóval én azt adnám.
2012. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább Vendel, mint Máté.

Úgyhogy a Gábor Vendel vagy Vendel Gábor verzióra szavazok, Mátéra semmiképpen.

2012. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos a Vendelt választanám. Annyira különleges. Mostanában sokat játszózunk másfél éves Lányommal és annyi, de annyi Máté van, hogy ha egy anyuka elkiáltja magát, legalább 3-4 kisfiú felkapja a fejét! Egyébként a Gábor is nagyon nagyon szép és a Vendellel együtt nagyon különleges!
2012. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!