Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok valamire!...

Kíváncsi vagyok valamire! Válaszolsz?

Figyelt kérdés
Szóval...Ebben a kategóriában (gyerekvállalás, nevelés) volt h már füllentettél? Pl. nincs még gyereked, de odaírtad, hogy pl. 10 hetes km; 1 gyereked van van mondjuk, de kettőt írtál...stb? Előre megírom ÉN senkit nem fogok lepontozni és nem kérek semmilyen nevet. Csak a kíváncsiság! Köszi!
2012. aug. 23. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ertelme. En most varom a masodik fiamat es ha neha azt irom,hogy 2 fiam van,mindig oda irom zarojelben,hogy az egyik meg a pocakban.Meg ebbe se tudok ugymond "fullenteni" pedig mar 35 hetes terhes vagyok de amig nem bujik ki addig meg nincs teljesen 2 gyerkocom csak lesz.

14 eves lanyzonak irnam: tenyleg becsulendo,hogy bevallottad,hogy te szoktal kamuzni de kerlek gondolj bele egy kicsit ,hogy milyen kovetkezmenyei lehetnek. Hiaba "ertesz a gyerekekhez" (ennyi idosen en is azt gondoltam) meg nem vagy anyuka ergo nem voltal meg terhes nem szultel nem volt rad bizva egy kisbaba honapokra-evekre. Tehat nincs tapasztalatod. Ha te valaszolsz egy aggodo elso babas kerdesere es vmi oltari nagy butasagot irsz, latja a kerdezo,hogy "te egy ikres-harmas ikres tapasztalt anyuka vagy", megfogadja a "tanacsodat" es ezzel vmi nagyon nagy bajt csinal akkor mi lesz? Mert nagyon sok kerdes van itt nap mint nap ami szamomra egyertelmu de vannak aggodos anyukak akik szamara nem az ezert teszik fel a kerdest. Es varjak a segitso valaszt.

Tenyleg nem "leoltani" akartalak,mondom becsulom,hogy te legalabb bevallottad,meg vagyok gyozodve ugyanis,hogy nem te vagy az egyetlen aki kamuzik.

2012. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is füllentettem már ilyet, bármennyire is csúnya dolog. Ez csak 1-2 alkalom volt és olyan témákban, amikben nem számított szerintem, hogy van-e gyerekem vagy sem, mert ahhoz, hogy tudjak válaszolni a kérdésre, nem volt szükség a személyes tapasztalatra. Én ezt azért tettem, mert van egy-két anyuka, akik nem fogadják el mások véleményét, csak akkor ha neki is van gyereke. Teljesen mindegy, hogy ez a kérdés szempontjából fontos-e. Olyat sosem írtam, hogy az én gyerekemmel így vagy úgy volt, mivel ilyenkor elfogadom, hogy valóban nincs még tapasztalatom és van, amit egy anya jobban tud, mert ő már megélte. Tehát, ha csak vélemény érdekli a kérdezőt előfordul, hogy füllentek, de ha tapasztalatra kíváncsi, vagy azt követel a kérdés, akkor semmi esetben sem. Remélem érthető, amit írok.:)


Egyébként 24 éves vagyok és nagyon szeretnénk már babát a párommal, de sajnos bármennyire próbálkoztunk, még nem sikerült megteremtenünk a megfelelő körülményeket. Viszont én nagyon sokat olvasok ezzel kapcsolatban és természetesen nekem is van véleményem.:) A vicces az, hogy sokszor olyan érveket tudok felhozni a viták során, amivel már nem tudnak mit kezdeni és ilyenkor jön a "neked van gyereked?" kérdés. Ha azt írom, hogy nincs, akkor teljesen mindegy mivel érveltem, elintéznek annyival, hogy "ja akkor ezt te úgysem tudhatod".:(

2012. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem hisz nem csak másokat, magamat is becsapom, nincs értelme
2012. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nem akkor semmi értelme nem lenne,


11 hetes km:)--hétről hétre változtattam:)



jaaaj egyszer nem írtam a babcit pedig már itt volt mert az eljegyzés témakörben volt egy hü.e vita arról hogy esküvő előtt után helyett stb..és nem volt kedvem egy állati okos pi.val vitatkozni ezen.

2012. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!