Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok valamire!...

Kíváncsi vagyok valamire! Válaszolsz?

Figyelt kérdés
Szóval...Ebben a kategóriában (gyerekvállalás, nevelés) volt h már füllentettél? Pl. nincs még gyereked, de odaírtad, hogy pl. 10 hetes km; 1 gyereked van van mondjuk, de kettőt írtál...stb? Előre megírom ÉN senkit nem fogok lepontozni és nem kérek semmilyen nevet. Csak a kíváncsiság! Köszi!
2012. aug. 23. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem!mi értelme lenne??
2012. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

nem,mi értelme lenne??:)

mondjuk az igaz, hogy soha senki nem tudná meg, de nem látom értelmét...

Én azért jövök az oldalra,hogy segíteni tudjak,hasznos válaszokat írjak, amiben nem vagyok kompetens,arra nem is írok.

Remélem mások is így vannak...:)

2012. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én igen.Még csak 14 vagyok,de itt már háromgyerekes anyuka,vagy voltam már ikres stb.Nagyon szeretnék mihamarabb anyuka lenni,és értek a kisbabákhoz,terhességhez,hőmérőzéshez.
2012. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

még nem főleg mert lehet hogy úgy hatalmas hülyeséget írnék:)

Volt már itt pár kérdés ahol a kérdező végül tökre belezavarodott a történetbe aztán a végén le is írta hogy csak tesztként tette fel a kérdést mert nem is terhes vagy valami hasonló téma volt... nem értem ez mire jó.

2012. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem. Más kategóriában igen de csak nagyon picit, nem veszélyes.

Szerintem itt az lenne a jó ha mindenki őszinte lenne. Mert valaki ide jön segítségért és akkor egy 14 éves gyerek javasol neki valamit amiről lehet hogy fogalma sincs és valami oltári hülyeséget csinál a kérdező...

2012. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
4es! Külön köszi az őszinteségedet! Pár ikres kérdésnél már a hó.cipőm teli volt, h állandóan hármasikrekkel vagy ikrekkel terhesek és pont a gyk-n vagy napi 5 ikerterhes van....ezt ne vedd magadra, szerintem nem Te vagy az egyetlen, aki úgymond "elképzeli".(És a valóban ikerterhesektől elnézést, nem rájuk gondolok persze!) De köszi mégegyszer, h leírtad!! Remélem egyszer tényleg lesznek ikreid ;)
2012. aug. 23. 16:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazából nem szeretek füllenteni, mert azért vagyok itt, hogy tanácsokat szerezzek, illetve adjak. De ha van olyan kérdés pl. hogy nem sikerül teherbe esni és bíztatni kell, le szoktam írni egy történetet, ami végülis nem hazugság, csak nem velem történt meg, hanem az anyukámmal. Viszont nagyon tanulságos, igaz, és reményt lehet vele adni. Én úgy érzem, hogy ettől még nem vagyok hazug, nem ártok vele senkinek, nem teszek fel kamukérdést, stb..
2012. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, egyik kategóriába sem füllentettem.
2012. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, tiszta hülyeség lenne,semmi értelme.
2012. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!