Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet, hogy inkább otthon...

Lehet, hogy inkább otthon kellene velük maradnom?

Figyelt kérdés
Kisgyermekeink vannak (4 és 1,5 ). Jeletkezetm egy iskolába, mert mindig is ez volt az álmom, felvettek, de rengeteg a gyakorlat. Heti 2-3 alkalommal megyek 12 órába, ilyenkor a gyerekek délelőtt anyósoméknál vannak, délután a férjemmel. A férjem örjöng és követeli, hogy hagyjam abba a sulit, mert a kicsi lelkileg sérül, tönreteszem öket, rossz anya vagyok emiatt, mert milyen anya az olyan, aki ugy "feldobja őket anyáámhoz". Ugy büntet, hogy amikor hazaérek nem mesél semmit a gyerkőcökröl, hogy meddig aludtak, mit csináltak stb. Azt mondja, a kicsi sokkal jobban szereti őt, mint engem. Valóban észrevettem, hogy jobban apás lett. Tanácstalan vagyok, valóban tönkreteszem ezzel őket? Annyira vágytam erre az iskolára, iszonyat ez a helyzet. ti mit tennétek?
2012. aug. 21. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nagyon nehéz lesz az elkövetkezendő időszak,de nagyon megtérül majd később az áldozat,ha olyan iskoláról van szó amivel majd később könnyebben el tudsz helyezkedni,fel is kell nevelni a gyerekeket és te nagyonis felelősen gondolkozol,hogy képzed magad ,nem hinném,hogy maradandó sérülést szenvednének emiatt a gyerekek,ha amíg te elmész szerető környezetben vannak.


Tarts ki,a férjed is rájön majd később,hogy mennyivel jobb,hogy biztonságosan el tudsz majd helyezkedni a munakerőpiacon .


A hugom esete jutott eszembe rólad, aki kereskedelmi szakközép után ,két gyereket szült,majd szüléskor rádöbbent,hogy ő csecsemősnővérke akar lenni,ez az álma,én magam szülésznő vagyok és már évek óta egy helyen dolgozunk :-) .

2012. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! én jogász vagyok erdetileg, most mentőtiszt leszek. Nem mondanám, hogy jobban fizet, de 100szor jobben szeretném!
2012. aug. 21. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz úgy hogy a férjed nem támogat. Próbáld meg őt meggyőzni. Nem lesz baj a gyerekekkel.
2012. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Levelezős képzésre nem lehet menni?
2012. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elvileg már "csak " 1 év.. lehetetlen meggyőzni. Nagyon haragszik rám a suli miatt és ezt érezteti is rendesen.
2012. aug. 21. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit önzőnek tartom a férjed,ha neki lenne ilyen lehetősége tuti elvárná hogy te támogasd.Nem teszed ezzel tönkre a gyerekeket.Azért figyelj oda a férjedre nehogy ellened nevelje a gyerekeket.Normális szerető társ támogatja a párját .Vagy nem erről szól a házasság/párkapcsolat? Édesanyám egyedül nevelt minket,sokat dolgozott,bölcsibe,oviba mentünk,suli napközi.38 éves vagyok és semmi baja a lelkemnek:)
2012. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ezt az 1 évet már csak kibírnám valahogy, máshol nem lehetnének a gyerekek míg suliba vagy?? anyukádnál oviban bébiszitternél???
2012. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Levelezőre járok, a gyakorlat miatt vagyok távol heti 2-3 nap. Épp ez a baj, hogy azt érzem, kicsit ellenem neveli őket. És ez nagyon fáj, igy áll "bosszut"szerintem. Hiába probálok beszélgetni erről vele, elzárkózik. Én meg nem szeretném,hogy utáljanak a gyerköcök.
2012. aug. 21. 20:50
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak anyós van sajnos.. a lányom oviban lesz szeptembertől, de a kisfiam még nagyon kicsi. Bölcsi nincs :(
2012. aug. 21. 20:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazság szerint a kicsi miatt problémázom, ő talán még nem érti, miért tünik el anya egész napra (este azért fürdésre itthon vagyok), A lányom érti, ő nagyon büszke rám, mindenkinek ujságolja, hogy az ő anyukája mentős :)
2012. aug. 21. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!