Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet adjuk gyermekünkn...

Melyik nevet adjuk gyermekünknek? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Ha lány lesz, akkor Erzsébet, Mária vagy Aranka nevet akarjuk adni. Ha fiú, akkor István, Béla vagy Izsák. Szerintetek?
2012. aug. 16. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hú de jó vicc volt,szétröhögtem a fejem.

szerintem inkább szomorú,hogy ma már mindenki különleges egyedi nevet akar adni a gyerekének,de rá kellene jönni,hogy nem a nevétől lesz különleges.nekem nevetségesek ezek az Amerikából átvett,majmolt idegen hangzású eröltetetten magyarosított nevek

2012. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon vicces volt.. nem értem mi baj ezekkel a nevekkel. Remélem téged Lakatos Nintendónak hívnak...
2012. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hatalmas poén volt...
2012. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Miért is? ki adna ma olyan nevet a gyerekének, hogy Erzsébet vagy Mária? Már rég kiment a divatból. a gyerek egy életen át a szüleit szidná amiatt, hogy ilyen nevet kapott..
2012. aug. 17. 08:14
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyivel jobbak ezeknél a neveknél a mai idétlen, nyakatekert divatnevek többsége? Nem szeretnék példákat felhozni. Amúgy meg ok, nem tetszik, de akkor mindek kell ilyen kérdést kiírni?
2012. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
No igen, ezek az ultramodern nevek nekem se tetszenek, mint pl. Noel, Benett, Zoé, Napsugár, Hajnalcsillag. Állandóan olyan kérdések vannak, hogy mi legyen a gyerek neve, s fel van sorolva csomó gyönyörű név. Ezekből a kérdésekből akartam viccet csinálni, de mivel ezt a topikot csak anyukák olvassák, inkább a humor kategóriába kellett volna sorolni.
2012. aug. 17. 11:10
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát én spec nem vagyok anyuka. De tényleg szerintem inkább ezek a nevek, mint mondjuk Eperke, vagy mit tudom én. Mondjuk az Erzsébet, Béla nekem sem tetszik a hangzásuk miatt, de hát vannak sokkal rosszabbak is. Például az Anna is ugyanilyen régies név, mint ezek, az mégis tök elfogadott mostanság, meg gyakori. Az én idős rokonaim közt rengeteg a Panna, Panni, Pannika néni, és ezek a becenevek is tök menők most önálló névként.
2012. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem állítom, hogy adnám ezeket a neveket a gyerekemnek, de kedves kérdező, elég korlátolt a hozzáállásod.
2012. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%
Szánalmas vagy, nem vicces. Nekem van egy Teréz nevű kislányom, meg egy Lídiám, nézzél már le emiatt légyszi...
2012. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát, nemis vagy épeszű, ha képes voltál ilyen neveket adni a gyerekeidnek. A Lídia még haggyán, de a Teréz...
2012. aug. 27. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!