Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet jó gyerekjátékokat...

Hol lehet jó gyerekjátékokat venni?

Figyelt kérdés

10 hónapos a lányom és szeretnék neki venni olyan játékokat amikkel egy ennyi idős gyerek játszik.


Mivel a tescoba járunk vásárolni ott nézelődtem de semmit nem találok, és drága is egy 5 darabos plüsskocka állatmintás játék volt 6 ezer ft. Tehát itt semmi olya tnem találtam ami értelmes lenne és jó áron is van.



tudna valaki mondani olyan üzletet vagy bármit ahol jó játékokat lehet kapni reális áron??


2012. aug. 13. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Merrefelé laksz?


Ha Pesten vagy közelében, akkor érdemes elnézni a Pólus centerbe, ott van egy klassz játékbolt a hátsó részen, szerintem egész jó áron lehet ott venni játékokat.


Amúgy neten is rendelhetsz játékokat, akár használtan is - így igazán jó áron tudod megvenni a drága játékokat (és a legtöbb jó állapotban is van). Pl. teszveszen, vaterán stb.

2012. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én itt a baba-mama termékeket nagyon szeretem.

[link]

2012. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tesco-t ki kell fogni, nagyon jókat lehet kapni, főleg a tesco saját márkás termékeire gondolok, pl. fogantyús (vagy anélküli) kirakó, illetve Carousel termékek, amiket szoktak leárazva árulni.

Amit én ajánlani tudok: Tomy csipogó vagy sípoló tojások (neten rá tudsz keresni), Lamaze Emily baba (rengeteg felfedeznivaló van rajta, és jó játéknak is), Fisher Price karikatorony (legegyszerűbb típus, most pl. Lidl-ben fogják árulni, de picit drágán). Ikea honlapján is érdemes körülnézni, ott vannak jó babajátékok 10 hónaposnak nem drágán, mondjuk ez csak akkor jó, ha jársz Ikea közelében. Aztán valaki ajánlotta a meskát, ezt pl. én varrtam, és egyáltalán nem volt nehéz, csak filcanyag kellett hozzá és idő. Kb. 3-4 hónapos volt a kislányom, amikor neki varrtam a kockákat, most 2 évesen is szívesen játszik velük. Szóval ha van pici kézügyességed (és némi szabadidőd a baba mellett), akkor saját magad is tök jókat tudsz csinálni, akár meskán is lehet ötletet gyűjteni.

2012. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez lett volna a link: [link]
2012. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pesten lakok tehát bármi elérhető ikea,pólus stb.


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2012. aug. 14. 16:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!