Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha együtt laksz szülőkkel és...

Ha együtt laksz szülőkkel és vannak gyerekeid is, mennyire veszed nyakadba a szüleid problémáit is?

Figyelt kérdés
Én egész nap anyám hülyeségeit hallgatom, tele vannak adósságokkal stb. a saját gondjaimmal is megelégszem, nemhogy máséval...
2012. aug. 13. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy van hol laknod, ha nem tetszik, költözz el.

Vagy mond meg anyudnak, hogy nem akarod hallgatni a hülyeségeit.

2012. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi nem lakunk együtt, de még így is "a nyakamba veszem". Anyukám egyedül él, én vagyok az egyetlen gyereke, aki törődik vele. Neki már az is segítség, ha meghallgatom. Sokszor persze segítünk is megoldani egy-egy problémát, de nem mindig tudunk.

Amíg együtt éltünk, akkor is ezt ettük, csak akkor az egyéb surlódások nehezítették meg kicsit a kapcsolatunkat. De a gondajit, bajait mindig meghallgatom.

2012. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi nem lakunk együtt, de én szívesen meghallgatom Édesanyám gondjait. Legyenek bármilyen jellegűek. Én is fordulhattam/fordulhatok hozzá bármikor bármivel, ez fordítva is így van. Nem érzem azt, hogy nehézség lenne, inkább örülök, hogy meg tudjuk beszélni az épp aktuális bajainkat.
2012. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!