Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ariel folteltávolító gélt ha...

Ariel folteltávolító gélt ha ráöntöttem a ruhákra, moshatom együtt Tide folyékony mosószerrel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de ha spórolni akarsz, próbáld ki a Vanish szappant. Azzal mosás előtt, kicsit benedvesítve bedörzsölöd a foltot és úgy mosod ki. Egy szappan nálam kb 1-1,5 évig elég. Úgy hogy két fiú koszolja a ruhákat :D. ( Én is próbáltam az Arielt, de annyira ne jó, mint amilyen drága. Legalábbis szerintem)
2012. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! A vanisch szappant én is szoktam használni, de most kaptam anyukámtól egy ilyen gélt:-)Ráöntöttem az ülőpárnákra, megsúroltam és betettem a gépbe, úgy, gélestől és betettem Tide mosószerrel mosni:-) Megijedtem, hogy nem lett volna szabad, és tönkreteszi a párnákat és büdi lesz a fürdőben a két szer kölcsönhatása miatt. Köszi még egyszer!
2012. aug. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!