Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyes után mennék vissza...

Gyes után mennék vissza dolgozni, mit kell írni a levélben a munkáltatónak?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmit olvastam, hogy kérem a fizetés nélküli szabadságom megszüntetését stb. Van erre formanyomtatvány?
2012. aug. 3. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagy cégnél dolgozom, bementem személyesen megbeszélni a részleteket. Nekem nem kellett semmilyen papírt kitöltenem, mindent elintézett a munkaügy. A GYESt viszont én intéztem, le kellett mondanom azzal a nappal, amikortól hivatalosan elkezdtem kivenni a régi szabikat, állományba visszavett a cég. A MÁK honlapján van nyomtatvány, amit le tudsz tölteni. Szerintem először érdeklődj a munkahelyeden, hogy lassan lejár a gyes, mit tudnak ajánlani, utána már a részleteket ők fogják mondani neked, hogy mikor mit intézz. Sok sikert!
2012. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is multinál dolgozom, már voltam bent, azt mondták, nem kell semmilyen levelet írnom, ők tudnak rólam, hogy mikor mennék vissza. De a biztonság kedvéért azért írnék is nekik, nehogy utána arra hivatkozva, hogy nem szóltam hivatalosan, ne adjanak munkát. A Gyes-t akkor is le kell mondani, ha a gyerek 3. éve után térek vissza a munkába, vagy akkor automatikusan megszűnik?
2012. aug. 3. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
3. év után automatikusan megszűnik, neked azzal nem kell semmit csinálnod.
2012. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 3. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!