Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki alszik még a mai napig...

Valaki alszik még a mai napig "büdösbogár"pózba?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 31. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha közben tele megy a pelus, akkor igen.
2012. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

16 hónapos a fiam, rendszeresen alszik így.

Most jót nevettem ezen a megnevezésen. :)

2012. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 éves múlt a lányom, még van, hogy nappal így alszik :) Annnyira édes!
2012. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam 2 éves mult juniusban és nagyon gyakran alszik igy.Sőt mondhatom,hogy ez az elalvási poziciója és ebböl lesz a végén hason alvás:)

2012. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én 4 évesem is,leginkább délután.
2012. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jájjjjj, nem tudtam elmenni emellett a kerdes mellett, meg ez a kep is olyan cuki, hogy megzabalom. csak nem sajat gyerek? ha nem akkor is edes :)

szoval, az en lanyom 20 honapos lesz, egesz kicsi koraban aludt igy szinte mindig, es most par hete rakapott megint. eloszor azt hittem hogy a hasa faj, vagy valami baja van, meg is probaltam kihuzni a labait alola, de egybol maga ala huzta megint. nalunk is fokent delutan jellemzo, de neha ha lefekves elott bemegyek ranezni, akkor is igy tolja. na mostmar tudom miert lesz tiszta pisi a pizsi reggelre neha, holott a pelusba szinte nem is megy semmi :)

2012. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:)

A lányom csak így tud aludni. Mi kényelmes benne, nekem kipróbálni se sikerült:)

2012. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18 hónaposom mindig igy alszik el (nekem meg vakargatnom kell aderekát)és általában igy is marad..
2012. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!