Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a nevükhöz?

Mit szóltok a nevükhöz?

Figyelt kérdés

Bali Gréta és Bali Hanna

A tesók: Bernadett és Sarolta


2012. júl. 22. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Először is gratulálok az ikrekhez:-).


A Gréta nekem is az egyik kedvencem, a Hanna is aranyos, csak szerintem elég gyakori. Szép nevek.

2012. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes névválasztás,gratula az ikrekhez,és gratula a nagy női nem főlényhez:)))Ikres mami
2012. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hanna nagyon tetszik,a Gréta nevet nem szeretem,nem tetszik,de a vezetéknévhez és a tesók nevéhez is tökéletesen passzol.Ami nekem feltűnt,hogy a Gréta,Bernadett és Sarolta nem túl gyakori,komoly,hagyományos nevek,szóval nem ezek a mai "divatnevek"még a Hanna nekem kicsit nem illik be ebbe a sorba,ebbe a kategóriába.Ettől függetlenül a Hanna is nagyon szép név,és a vezetéknévhez is jó,de ez inkább mostanság felkapott név,nekem kicsit a tesók nevéhez nem illik.Szeretem,ha ikreknek egyforma hosszú a nevük,hasonlítani nem kell nekik,csak szerintem ez szép.Nekem is ikreim vannak,Dóra és Réka.

Gratulálok,és nagyon sok örömet,egészséget kívánok!

2012. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is gratulálok az ikrekhez!

A nagytesók neve gyönyörű, gyermekként és felnőttként is méltósággal viselhető. A Sarolta az egyik kedvenc nevem, a becézései is nagyon tetszenek.

A Gréta nekem nem igazán tetszik. a fiam csoportjában van egy kislány, nyafka, kényeskedő, nagyzolós. Feláll a hátamon a szőr amikor az anyukája kiabál neki: gyere Grétucika.

Hanna az egyik kedvenc nevem volt, kamaszkoromban mindig azt mondtam, hogy ez lesz a neve a lányomnak. Aztán szépen lassan tömegnév lett, és én választottam másik kedvenc nevet. Még mindig gyönyörűnek tartom, de már semmi pénzért nem adnám.

2012. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gréta tetszik. Hanna nem, mert Dunát lehet belőlük rekeszteni.

A tesóknak sincs gyakori nevük, szerintem a Hannát cseréljétek valami ritkábbra.

2012. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szép nevek,de felénk mindegyikből rengeteg van
2012. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kedvenceim, de szép nevek. A lényeg hogy nektek tetszik!
2012. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Gratulálok én is az ikrekhez,és a nagytesókhoz is!!Tényleg nagyon szép nevek,a Gréta különösen tetszik,én is ezt adtam volna a kislányomnak,ha passzolna a vezetéknevünkhöz:-( De a tiétekhez tökéletes.Viszont a Hannát én is lecserélném,olyan sok kislány kapja manapság ezt a nevet....Ha leírhatom az én ötletemet,nekem ha ikreim lennének,ehhez a vezetéknévhez a Gréta és Gerda neveket választanám.Persze ez csak az én véleményem:-)További boldog babavárást kívánok!!Üdv:2 kislány anyukája
2012. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden lánykád neve nagyon szép! Az ikreké is illik egymáshoz. Gratulálok a választáshoz és a szép nagy családhoz is!
2012. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Igen, sajnos a Hanna elég gyakori, de nagyon tetszik nekünk. Versenyben van még a Hanga, a Csenge és a Boróka is. De a Gréta az már tuti.:)
2012. júl. 22. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!