Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én 16 éves vagyok és lehet,...

Én 16 éves vagyok és lehet, hogy terhes . És közben még a barátomtól is tiltanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Édesanyám tilt a barátomtól,mert ő kicsit idősebb mint én. De mi szeretjük egymást és most lehet, hogy terhes vagyok. A barátom és az ő családja ki áll mellettem, rájuk számíthatok. De az én családomra sajnos nem. Édesapám meghalt és így édesanyám a gondolviselő. Én legszivesebben már a barátoméknál élnék, mert ott jobban érzem magam. Nem tudom, hogy mit tegyek! Aki tud kérem adjon tanácsot!
2008. máj. 5. 14:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pontosan, ilyenkor mindenki érettebbnek érzi magát mint a többiek. Én íram a második választ (asszem a második volt), hogy nagyon nem jó ötlet, ha megtartjátok a babát, ezzel mind a hárman megszívjátok de nagyon. Ne tedd!!! Tudom miről beszélek, kérlek szépen hallgass rám, tényleg nem azért mondom, mert én olyan nagy felnőtt vagyok és lenézlek, 21 éves vagyok csak (és fél éves gyerekem van, még ez is koria volt, de ilyenkor már azt mondom, úgylegyen, ha ennyi lennél, egy mukkot nem szólnék), de kérlek, hidd el, hogy nem rosszból mondom, ez nagyon nem lesz így jó! Nem tudom szebben kérni, meg meggyőzőbben, csak nagyon szeretném, ha elhinnéd, hogy ez senkinek nem lesz jó, bánni fogod, és a kicsinek is rosszabb lesz így! Mit érezne ő, hogy majd viszed az oviba 19 évesen, aztán hogy lenéznek majd benneteket... Tudom, nem ez a helyénvaló, és másokkal nem kell foglalkozni, de ő akkor is érezni fogja, és majd nagyobb korában lehet, hogy kínos lesz neki és esetleg hártány is érheti emiatt. Tudom, nem igazság, de így van. Kérlek higgy nekem!!!
2008. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én is fejlettnek éreztem magam már 15 évesen is!És az is voltam.Nemhiába érzi ezt az ember szerintem.Ha babárol beszélünk mindenképpen érezhetet menyire vagy az. Nekem is aztmondták hogy csak te érzed magad érettnek!De nem igy volt. Na mindegy. De szerintem ha jo a párod akkor örüljetek a babanak.Az a lényeg a férjed milxen .A szülőd meg nem számit.Rosz anya ha nemáll melléd. De ha ténbyleg terhes vagy akkor 3 honap után mond el csak a anyudnak
2008. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát én elég érettnek érzem magam, a páromat meg aztán végképp. De azért köszönöm mindenkinek a tanácsokat, még nem tudom, hogy mi is lesz, mérlegelnem kell. De méegyszer kösznömöm mindenkinek aki segíteni próbált!
2008. máj. 5. 21:29
 14/15 Franky Gee válasza:
Jajjj, ha leirnam csillagom hany tinit felejtettem sebessegbe eletem soran... es 30-as fejjel meg mindig ugyan azt csinalom es meg mindig nem erzem magam erettnek egy gyerekhez. Soha nem is fogom szerintem. De azert azt is hosszateszem, hogy jopar megkeseredett 30-as, 20-as csajszival volt dolgom, akik nem eltek ki magukat amikor tehettek volna inkabb elmentek szulni a semmire csitri kent... Te dolgod. De te is az egyik megkeseredett huszoneves menyecske leszel, aki unatkozik es elbaszta az eletet es mindent feladna egy par oras vad szexcsataert....nekem addig jo amig sok ilyen van. De neked is?
2013. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, lett baba?
2013. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!