Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szülei vannak annak,...

Milyen szülei vannak annak, akinek 16 évesen egyáltalán megfordul a fejében, hogy babát vállal?

Figyelt kérdés
Vagy én nem értem, hogy jut eszükbe? Az anyjuk nem tanította meg őket, hogy néha nem árt védekezni is? Meg hogy egy gyerek ne szüljön? És egyáltalán, mire alapoznak? Hogy majd a nagyszülők eltartják? Meg azzal a baromi sok végzettségükkel majd ők felelős családanyák lesznek, akik majd gyes után nem tudom, mit kezdenek magukkal, hova mennek dolgozni? Hogy gondolják az életet????
2008. máj. 4. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy szerelmesek és megakarják fogni a z apát vele vagy csak kislányként babázni akarnak. de szerintem nemmindig a szülők az okai ennek mert a társaság sokat ront egy gyereken
2008. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Voguelilias válasza:
Nem feltétlenül kell, hogy rossz szülei legyenek. 17 éves vagyok és a barátommal beszélgettünk róla,hogy milyen jó dolog is volna egy közös kisbaba, igaz a szüleim ellennék még ezt a dolgot.És akkor kérdezhetnéd, hogy nekem is milyen szüleim vannak mert megfordult a fejembe,hogy milyen lenne gyereket vállalni? Nem lehetséges,hogy te vagy egy kicsit éretlen még ehez a témához?
2008. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én miért lennék éretlen? Nekem fél éves fiam van, és nem a szüleimnek szültem, nem a semmire, én kérlek előtte dolgoztam eleget, hogy ne kelljen másoktól remélni, hogy támogatnak. Szóval pont talán nem én vagyok az, aki éretlen.
2008. máj. 4. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

En ezt a kerdest nem kicsit erzem pikirtnek.

Inkabb arra iranyul, h megmutassa a kerdezo, mi a negativ velemenye errol. De ez az oldal nem erre valo, hanem arra, h ha van vmi, amiben neked segithetnek itt masok a valaszukkal, akkor tedd fel a kerdesed.

2008. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
én 16 évesen lettem anya..a szüleim becsületesen felneveltek és az hogy teherbe estem az én hülyeségem volt..de vállaltam érte a felelösséget egyedül.ugyhogy ök is akartak segiteni de nem engedtem.nincs szakmám,még is joval minimálbér felett keresek és nem a burger king-ben:Dez nem a szülökön mulik.én ugy érzem jo anya lettem és mindent megadok a lányomnak.sok lemondással járt,de egy gyerekkel sem áll meg az élet.és büszke vagyok arra hogy ilyen fiatalon lehetk anya
2008. máj. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos a világ egyre morbidabb.Én még fiatal vagyok és tátott szájjal hallgattam a fodrásznál, hogy a mai 12-13 éves lányok azon versenyeznek, hogy ki tud rövidebb idő alatt több fiút kielégíteni szájjal.

Ehhez képest, hogy 16 évesen terhes lesz, szinte semmi.Örülök, hogy nem lányt hordotk a szívem alatt, pedig arra készültünk, de ezek a dolgok felháborítóak.

2008. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!