Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik már kipróbálták: Mi a...

Akik már kipróbálták: Mi a véleményetek az új Libero pelenkáról?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon meg voltam elégedve a Libero pelenkával, (most már a 4-es méretet használjuk), de nem tudom, hogy az új, vékonyított pelenka is olyan jó-e, mint a régi?
2012. júl. 3. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,ugyanolyan jó.Pedig az én kisfiam rengeteget iszik.ő már 6-ost hord.
2012. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is bevált az új is.:)
2012. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs vele,ugyanúgy bírja mint a régebbi változat.Mi 5-öst használunk.
2012. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi 6-ost használunk. Nekem is voltak ellenérzéseim, de semmivel sem lett rosszabb.
2012. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. Szerintem jó ez a pelenka, nálunk még mindig csak ez bírja a sok pisit.
2012. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi 3-ast használunk és éjszaka nyugodtan alszunk :-)

szóval nincs átázás.

2012. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan jó! Nálunk a Huggies 1-2 óra alatt teljesen megtelik, ez simán kibír 3-4 órát is. Pedig rengeteget iszik a kisfiam!
2012. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!