Selejtes 4-es libero?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy többen is találkoztatok vele. Aki esetleg visszaküldte nekik, azzal utána mi történt? Visszaadják az árát? Vagy új csomagot? Mert a selejtes már nyilván hiányos...

Köszönöm!


2012. máj. 14. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég 1-2 darabot visszaküldeni, de kell mellé a csomagolásról a kód, ami a vonalkód mellett van (mert azon van nekik a gyártási szám, meg ilyenek), rövid levélben megírod, hogy mi a problémád vele. Pár hét múlva küldenek egy ugyanolyan csomagot, mint amivel problémád volt.

Nekem 2szer küldtek 4-es megapackot (annyiszor volt vele bajom).

2012. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, köszi. Igen,küldtem a gyártási számot is, csak először nem jöttem rá, hogy a gumi nem stimmel, és így hiányzik pár darab belőle, azért kérdezem, hogy ezt így kicserélik-e. A selejtet amúgy visszakérték tőled?
2012. máj. 14. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kértek vissza semmit, csak 1-2 hibás darabot. Én elhasználtam, amit tudtam, nekünk olyan volt, hogy a hasrésznél valami csomókban állt össze benne, így a fiam hasát kidörzsölte, másodszor pedig volt a csomagban pár darab, aminek az egyik ragasztó füle hiányzott. De házilag "megszerkesztettem", így elhasználtuk azt is, de azért küldtek helyette új csomagot.
2012. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nálunk az volt baj, hogy hiányzott a gumírozás. Remélem, korrigálják...
2012. máj. 14. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!