Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vak lennék? Az 1-es Liberoban...

Vak lennék? Az 1-es Liberoban hol van a Libero Klub kód? Vagy ezt is kivették a pontokat érő pelusok közül?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a Baby Soft newborn, ugye? A liberó klub felhasználási feltételei között az van, hogy 1 pontot ér.

[link]

2012. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt láttam én is. Most töltöttem fel egy csomó kódot, 5-ös és 6-os pelusokat, plusz még szerettem volna feltölteni az 1-es pelus kódját is, de nem találom belül a csomagolásban. A többi pelusnál a nyitónál szokott lenni, ennek meg már kifordítottam a zacskóját, de nincs benne. Nem azért a pár pontért, de azért mégis. Pedig újonnan vásárolt pelusok, hét hetes a babám.
2012. jún. 7. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor írjál nekik, hamar válaszolni fognak, és segítenek majd megoldani a problémát! Ebből a szempontból elég korrektek!
2012. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2012. jún. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!