Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondott már a férjetek/párotok...

Mondott már a férjetek/párotok olyasmit amivel más nővel hasonlít össze benneteket, pl. remélem 2 gyerek után olyan csinos leszel mint xy, vagy remélem terhesen se hízol el mint z?

Figyelt kérdés
Vannak pasik akik ezt így megfogalmazzák? Vagy olyan párok akik beszélgetnek ilyesmiről? Azért kérdezem mert az én férjem sose mond semmi ilyesmit, ez egyrészt jó mert nem szorongtam hogy jaj majd elhagy ha így meg úgy nézek ki másrészt meg rossz mert sose tudom neki mi a véleménye erről a dologról, fontos e neki vagy nem. Sose volt ez a kibeszélős, lelkizős típus, tudom hogy ilyen és félreértés ne legyen, nem most jöttem erre rá meg nem akarom megváltoztatni, csak kiváncsi vagyok másoknál hogy megy ez, vagy mennyire jellemző hogy megbeszélnek ilyesmit.
2012. jún. 27. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tahó, aki ilyeneket mond a párjának/feleségének..
2012. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mond ilyet, de szerintem eszébe sem jut, hogy milyen leszek (lettem) szülés után, ha szerelmes. Olyat mondott már, mikor a filmben a csinicsajnak olyan szoknyája volt, mint nekem, hogy "de neked sokkal jobban áll". :) Tisztában vagyok vele, hogy nem, én sem vagyok vak, hogy annak a lánynak milyen szép, vékony, hosszú lábai vannak, de tudja, hogy ez akkor is jól esik nekem. (Kicsit off, bocsi)
2012. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hálistennek nem, rosszul is esne. Az első terhességem alatt 10 kilóval több volt rajtam, azt szokta emlegetni, hogy mennyire tetszett neki akkor a fenekem... Én viszont jobban érzem így magam.
2012. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na lehet nem jól fogalmaztam meg. Nekem ugyanis ez kicsit erős, barátnőméknél van így hogy a férje mindenhez így megjegyzést fűz. Barátnőm szerint ez normális mert legalább tudja hányadán állnak. Nekem viszont pont az általatok felsorolt példák a normálisak (nálunk ilyesmi SINCS mint téma hogy mi tetszett a férjemnek mondjuk). Tehát erre lettem volna kíváncsi hogy azért az átlag pasi valamit mond az ember megváltozott külsejére (mind terhesen mind szülés után mondjuk).
2012. jún. 27. 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondott. Ő azt mondta, hogy nagyon tetszem neki nagy pocakkal, +18kg-val, szét szakadt bőrrel. :) Ja, és a rajtam maradt +5kg-tól sem szeretné ha megválnék, mert így jobban tetszek neki.
2012. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krisztivan ***** válasza:
100%
Nem mond!Szerintem nem hasonlíthat össze mással,én sem mondom neki,hogy remélem olyan kockás hasa lesz mint Brad Pitt-nek:-)) Nekem Ő így kell és kész.Ha van valami problémám magammal(+15 kg)akkor megkérdezem a véleményét és Ő olyan finoman megfogalmazza,hogy csak nézek.És ez nagyon jól esik,hiszen én is tudom,hogy "dagadt"vagyok de ezt Ő és senki más ne mondja:-))
2012. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem szokott mondani a ferjem de mar 10 eve egyut elunk es tudom, hogy nem gondolja komolyan. Viszont egy barat vagy kivulallo szamara szerintem sokkolo lehet aki nem ismeri, hogy nallunk ez vicces szintem mukodik es sosincs gond belolle. Egy alkalommal pont a baratnom emlitette meg nekem, hogy hallottam-e egyaltalan mit mondott az elobb a ferjem. Mire en valaszoltam neki, hogy persze de nem kell komolyan venni.
2012. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Összehasonlítás olyan szinten szokott menni, h pl. most tervezzük a nyaralást és naná, h azokon a legolcsóbb, mikor nekem pont meglesz, és kissé szemrehányóan mondta, h eddig senkinek (=exeinek) nem okozott gondot ilyenkor a havija. (Jah, lehet, ők azon kevesek közé tartoznak, akiknek nincs olyankor 2 napig migrénjük meg hasgörcsük hasmenéssel megspékelve)

Meg egyszer kénytelen voltam egy vacakabb magassarkúban menni buliba és hazafelé szerettem volna elfogadni egy (józan) ismerősünk felajánlását, h hazavisz minket, de ő nem akarta terhelni, ezért sétáltunk hazáig, pedig már nagyon fájt a lábam, és beszólogatott, h ilyen nőt még nem látott, akinek megfájdul a lába magassarkúban (lehet az nem táncolta végig vele az estét..?).

Alkatilag meg olyanok mennek, h pl. X.Y. milyen jó kis vékony. (Én nem) Meg elmeséli, milyen jó csajt látott az utcán és meg is fordult utána.

2016. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!