Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekesek! Húz valamelyi...

Több gyerekesek! Húz valamelyik gyerek felé a szívetek? És a férjeteknek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem én úgy érzem mind a hármat ugyanúgy szeretem,a férjem is szerintem.Még a nagy lányomat is úgy szereti mintha a sajátja lenne.Másért szeretem,másért kedves nekem mindhárom.Teljesen más emberek,de imádom őket!
2012. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk két gyerek van, a lányom 4 a fiam 2,5 éves. Teljesen mások és máshogy is szeretjük őket, de nem jobban vagy kevésbé... hanem egyszerűen másféle törődést igényelnek, mert más a szeret nyelvük. Mindkettőt imádjuk, feltétel nélkül. :)

A nagyobbik egy hajszállal talán közelebb áll a szívemhez, de rettentően vigyázok rá, hogy ez feléjük semmilyen módon ne jöjjön át (talán egy picit túl is kompenzálom a fiamat emiatt).

2012. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindkettőt egyformán de mégis másképp szeretem, mert másfajta a személyiségük. Apa úgyszintén. Bár érdekes, de ezt az első gyerek után el nem tudtam volna képzelni. Azt hittem, a kicsit nem fogom annyira szeretni, mint a nagyot. Mintha el kéne vennem tőle, hogy a kicsinek is jusson...pedig dehogyis!!! Ez egy nagy butaság volt, a szeretet nem osztódik, hanem sokszorozódik.
2012. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan furcsa, mert nálunk van egy 3 éves , meg egy fél éves baba. A fél éves babával ugye még többet kell foglalkozni, nincs annyira időm a nagyobbal játszani....látszatra olyan, h a kicsi felé húz a szívem...Amikor leteszem aludni napközben, akkor meg sietek a naggyal lenni, a"hátrányt" behozni. Tanulságos-nekem legalábbis- hogy vmelyik nap ringatgattam, altattam a kicsit, közben énekeltem neki, hogy édesem, virágom, stb. Amikor elaludt és mentem át a nagyobbhoz, szomorúan kérdezte, hogy "ugye ezt csak a tesónak énekelted??"Egyből összeszorult a szívem, magamhoz húztam és mondtam, h dehogy is, hát Te is az én Mindenem vagy:))
2012. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tudom megkülönböztetni a szeretetemet. Remélem a férjem sem, és én úgy is látom kívülről.
2012. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én mindegyiket szeretem de mindegyiket másért 2 fiamat okoságukért ,kislányom ,azért mert kislány.
2012. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!