Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Nuvaring nektek nem kényelme...

Disi kérdése:

A Nuvaring nektek nem kényelmetlen?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett mikor a dokim ajánlotta és lehet én nem vagyok elég ügyes, de én érzem hogy benn van. Vagy egy kis gyakorlás kell hozzá és sikerül jól felhelyezni?

2012. jún. 11. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem érzem. Elsőre jól tettem fel, pedig féltem, hogy béna leszek. :)
2012. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem kényelmetlen, már hónapok óta használom. Sosem csúszott ki, könnyű felrakni. Egyedül szexnél zavart be főleg a páromnál néha, de volt,hogy nálam is, mert mintha éreztem volna közben. De pont tegnap próbáltuk,hogy szex elött kivesszük, aztán simán vissza lehet rakni, így már semmiben nem akadályoz!

Elég mélyre teszed? Mert sztem csak ha nagyon elöl van, akkor lehet érezni.

2012. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szex közben én is ki szoktam venni. Engem nem zavar, a férjemet viszont igen.
2012. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most nincs, de kb ket evig hasznaltam. Melyre kell rakni, mint a tampont. Ott nincsenek erzoidegek, csak akkor erezheted, ha nincs eleg melyen.
2012. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem bevallt...szex kozben en is kiveszem! Soha nem voltam meg terhes! en nem erzem amugy soha! de lehet nem rakod fel elegge...vagy lecsuszik....de olyankor kicsit visszab tolod! majd rajossz hogy hogy a jobb neked...
2012. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már alakul a dolog. Most már sikerült jól felraknom. Mondjuk most inkább az a gondom, hogy pár napja felraktam egy újat és elkezdett fájni a hasam alja. Tegnap este már annyira fájt hogy levettem. Nem tudom volt-e összefüggés, de ma már nem fáj.
2012. júl. 11. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!