Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyet összege az gyerekenként...

A gyet összege az gyerekenként 28500ft vagy összesen annyi?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Összesen.

A családit kapod gyermekenként.

2012. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
huu az nagyon kevés én azt hittem hogy gyerekenként annyi, nem is értem hogy akkor abból még is hogy gondolják hogy megéljen az ember 3 gyerekkel.köszi a választ!
2012. jún. 9. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Kapsz egyszer gyest plusz annyiszor a családit amennyi gyerek van. Ez szerintem 3 gyereknél már nem olyan kevés, van egy rakat 3gyerekes kedvezmény, ill. apuka fizetése, ennyiből azért már "illik" eltengődni szerintem.


2 gyerekes

2012. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

GYET 28.500, Családi 3*16000=76.500 ha jól tudom az összeget.

Ha mondjuk hitelre vett ház van, és Apuka is kb. minimálbér körül keres, akkor nem biztos hogy olyan jól el lehet belőle tengődni. Bocsánat, ezzel nem az utolsó válaszolót akarom bántani, csak régen kicsit jobban meg voltak becsülve a 3 gyerekesek. Annak idején barátnőm Anyukája kb. annyit kapott mint a fizetése volt korábban, nem érte meg visszamennie dolgozni.

2012. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az odáig rendben van hogy a gyet mellé jön a családi de a gyet önmagában az akkor is kevés legalább is szerintem.Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 9. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha apuka minimált keresne, akkor két gyereket sem vállaltam volna be, nemhogy hármat.
2012. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!