Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterások jártatok már igy,...

Vaterások jártatok már igy, most mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Vettem 1 iker babakocsit aminek kitört a kereke. Nem nálam tört ki,fel lett újitva.De ezt elhalgatták,azt igérték vissza fizetik,de letiltotta az emaileket,hogy ne tudjak irni neki. Vaterán belül lehet valamit tenni? Vagy bármit? Azóta vettem új kerekeket mert valamivel járnunk kell! Kritikát nem kérek csak segitséget!

2012. máj. 23. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem a negatív értékelésen kívül sok mindent nem lehet tenni sajnos :( úgy tudom a Vatera nem vállal felelősséget, és nem is fizet annak, akinek odalett a pénze
2012. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Adilari ***** válasza:
Max a rendőrségre mehetsz hogy becsaptak!De az elhúzodo dolgok talán még többe kerülnének!
2012. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor hol tört ki a kerék,nem értem?Részleteznéd?
2012. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én anno feljelentést tettem a rendőrségen, amikor megloptak. Nekem még az árut se küldte el a csaj (szintén babakocsi, vadi új!).

Ahogy megtettem a feljelentést, rá 2 nap múlva a számlámon volt a pénz.

A feljelentést nem vontam vissza. 1 év felfüggesztettet kapott a nő.


A Tesz/Vatera egyébként lesz@rj nagy ívbe ezeket.. ők nem tesznek semmit. Bírósági parancsra kiadják az archívumot és ennyi.

2012. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel, de azért írd meg a Vaterának, hátha kitiltják vagy ilyesmi...az ilyen azt érdemli vagy rosszabbat.

Milyen értékelései voltak egyébként és mennyi-hadd kérdezzem meg-??

2012. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még nem jártam így, volt egy vitás vásárlásom, végül visszafizette az eladó a 8 ezer Ft-ot és megtarthattam a terméket is. Mondhatjuk, hogy én jöttem ki jobban, de nem hiányzik még egyszer az az idegeskedés ami akkor volt.:(

Amiket tehetsz:

1. Megírhatod a vaterának, hogy mi történt. Meg fogják válaszolni az tuti, de azt fogják írni, hogy ilyen esetekben nem tudnak igazságot tenni, mert nincs rálátásuk.

Viszont ha több ilyen bejelentést kapnak, talán letiltják az eladót.

2. Mindenképpen adj negatív értékelést, ha eddig még nem tetted meg!

3. Rendőrségi feljelentést tehetsz, ha többen vagytok, még lehet is belőle valami.


Jobb ötletem nincs, a vatera/teszvesz már csak ilyen. Egyszer fent, egyszer lent.

Szerintem az nem mond igazat aki azt állítja, hogy még soha nem csalódott.


Amúgy az előbb raktam le a telefont, egy eladó hívott, hogy baj van. Cseréltünk egy gyerekszandált. Én ma feladtam a miénket, ő meg azért hívott, hogy most vette észre, tönkrement a tépőzár, mi legyen. Nem akartunk fizetni egymásnak, azonos árban egyeztünk meg. Majd elválik....

Ez sem megnyugtató helyzet, de mégsem egy babakocsi kategória.


Sajnálom, jobb ötletem nincs, hátha valaki fifikásabb.

2012. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Pedig van ilyen. Én még sosem csalódtam. 1 éve vaterázok (vétel, eladás is) és még nem volt probléma.


A kérdésre válaszolva. Sajnos nem tudsz mit tenni. May rendőrség. A lényeg, hogy rendbe jött a kocsi. Bár én sem értem, hogy most kinél tört ki a kerék, nem tiszta.

Én is ott adtam el az ikerbabakocsimat egyébként. (de nem én vagyok az embered:-))

2012. máj. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igenis feljelenteném.a vatera nem sok segítséget ad!
2012. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy egy hibátlan kocsit hirdettek ami utólag kiderült, hogy fel lett újítva. A kerekeket lefújták, így nem látszott a törés.Mikor először toltam csak kattogott, majd 8-ast írt le, mikor levettem megnézni ketté esett a kezemben.Nem azt a kocsit kaptam amit vártam. Kiszívta a nap a huzatot (a fotókon nem látszott), az első kerék nem fixálható (valami van azzal is), na meg a törött kerék.

Mire meg javíttatok mindent vehettem volna egy vadi újat :(

2012. máj. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!