Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekesek (esetleg kismami...

Kisgyerekesek (esetleg kismamik), ha anyukátok nálatok van, akkor ő kiszolgálja magát (például kávé) vagy ti adjátok neki?

Figyelt kérdés
Két pici gyerekem van és kismama vagyok. Megkértem ma anyukámat, hogy szolgálja ki magát nyugodtan, így is annyit ugrálok a két pici miatt. Bevallom, én ezt nem érzem gáznak, csak kíváncsi lennék, másnál hogy van ez. Persze anyukám sem csinált ebből ügyet, hiszen ezzel is segít nekem.
2012. máj. 11. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem megkérdezi kaphat e kvt, és adok neki.

Sajnos még nem olyan a viszonyunk, hogy csak úgy pakoljon nálam, és feltalálja magát. Ha szomjas azt intézi(csap és pohár az látható helyen van), de minden mást kér, mint egy vendég. Inkább babázik.

Ha náluk vagyunk, ahol éltem, ott amit lehet megoldok magam, de valahogy már turkálásnak érzem a régi konyhám bolygatását.

2012. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kösz a lepontozást, nem mindenkinek tökéletes a kapcsolata az anyjával. Csak leírtam, nálunk hogy van...
2012. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le.

Köszi a válaszokat!

2012. máj. 11. 20:37
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk anyum messze lakik, ritkán jön. Általában kiszolgálom, de persze ha úgy van, megoldja maga.

Anyósom minden nap jön, de szinte sosem iszik-eszik nálunk, a szomszédban lakik. De ha mégis szomjas, akkor kiszolgála magát.

2012. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!