Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátnőmék Nagy-Britanniában...

Barátnőmék Nagy-Britanniában élnek. Most hazalátogattak, és meghívtak magukhoz. Mit vigyek ajándékba a két év körüli kislányának?

Figyelt kérdés
Valami apróságot szeretnék venni, ami különleges, úgy értem, hogy nem annyira külföldi, amit ott úgyis meg tudnak venni.

2012. máj. 8. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz azért rá anyukára, de én minbdig Bartos Erika dolgokat kapok lányomnak.


Van Bogyó és Babóca könyv és dvd is, Peti Anna Gergö. Aztán Boribon kalandjait is sokszor kapom. Ezt szokták szeretni a gyerekek. nekem másfél éves a lányom és Bogyó és Babóca az egyik kedvenc.

Vegyél neki ilyen dvd-t+ egy könyvet róla. De kérdezz rá mert lehet van nekik.

2012. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg egy plüssmackó, valamilyen magyar zászlós motívummal (pl. piros-fehér-zöld szív a kezében). Annak biztosan nagyon örülne. :)
2012. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarul beszélő akárminek (plüss, tanuló focilabda...) örülnék, külföldön élünk.
2012. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem is eszembe jutott a Bogyó és Babóca, a Frakk, meg a Süsü dvd-n. Nekünk ezek megvannak. Végül nem ezek lettek, hanem a Minimax Gyermekdalok és Mondókák című dvd-je. Ez is megvan nekünk. Tavaszi szél és egyéb ismert dalok vannak rajta, a mi kislányunk nagyon szereti.

Azért még szívesen venném az ötleteiteket, ha vannak!

2012. máj. 8. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem valami olyat ami nem foglal nagy helyet hazafelé, mivel vagy 3x annyi cuccal mennek majd haza mint jöttek. Valami felfújható például.
2012. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Túró Rudit :)
2012. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Például lehetne olyan, hogy egy plüssmaci egyik kezében magyar, a másikban angol zászlót tart. Vagy valami magyar jellegzetességet.
2012. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!