Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Chipolino...

Mi a véleményetek a Chipolino Viva 2011 babakocsiról? Ha tényleg olyan jó, mint mondják, miért nem ismerik többen? Valami probléma van esetleg vele?

Figyelt kérdés

Most szeretnék ilyet venni, de eddig akárkit kérdeztem, senki sem tudott róla nyilatkozni. Nekem nagyon tetszik, de elbizonytalanodtam, hogy megvegyem-e...

Erről a kocsiról van szó: [link]


2012. máj. 7. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is Chipolino kocsink van, igaz, más tipus. Az első gyereknél volt 3 féle babakocsink is, de egyikkel sem voltam igazán elégedett. Amikor a kistesót vártuk, nem is akartunk új kocsit venni, de aztán teljesen véletlenül megláttam a Chipolinot (akkor kezdték forgalmazni ezt a márkát itthon) és teljesen beleszerettem. Nagy nehezen rábeszéltem a férjemet, hogy vegyük meg. És végre lett egy igazán jó babakocsink, olyan, amivel az első perctől maximálisan elégedett voltam!!! Nem volt vele semmi probléma!!!

Szerintem csak azért nem ismerik, mert sok kismama "márkamániás", ragaszkodnak az ismertebb nevekhez (mindenki persze a pénztárcájának megfelelő kategóriában).

Én nagyon örülök, hogy engem nem tántorított el az ismeretlen márkanév (mert azért bevallom, egy pici fenntartás volt bennem). De amikor elmentünk élőben megnézni a kocsit, jó minőségűnek látszott, és ez eloszlatta a kétségeimet. Amióta használjuk (igaz, most már nem, mert már nagy a lányom), amikor csak lehet, "reklámozom" a kocsit, pl. ilyen fórumokon.

2012. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ! Remélem, hogy nem fogom megbánni, ha megveszem, mert tényleg nagyon jól néz ki, jól párnázott az egész, és ahhoz képest, hogy könnyűszerkezetes sportkocsi, akár újszülöttkortól is használható, pohártartóval, lábzsákkal.

2012. máj. 8. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!