Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1-2 hét alatt elehet intézni...

1-2 hét alatt elehet intézni egy abortuszt, ha már meg van a vérvételes papírom? Csak családsegítő van ilyenkor nem és kórház?

Figyelt kérdés
Ne kérdezzetek semmit könyörgöm!!!Nekem se jó így!
2012. máj. 5. 22:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként meg az a "vicces", hogy a háborúban valószínűleg jobb a túlélési arány, mint az anyaméhben...
2012. máj. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Jajj ne vitatkozzatok már kérlek!!!!Hajnali 2ig voltam fent..sokat gondolkoztam.Van már egy 15 hónapos lányom, párommal eddig boldog voltam, de el kezdett megint inni, amikor 10 hetes terhes vagyok!!! :( Agresszív ilyenkor.De már beszéltem családdal, van hova mennünk, és 2 gyermekes egyedülálló anyuka leszek!!Ez van!1,5 órát sírtam éjjel és simogattam a hasam, és rájöttem hogy inkább megyek a híd alá, mint hogy kiszedjék belőlem ezt a csodát!

Köszönöm mindenkinek!

És nyugodjatok le!!!!

2012. máj. 6. 08:31
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Jól van, ez az! Hidd el, helyt fogsz állni, és bátorságod elnyeri majd méltó jutalmát!
2012. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nagyon sok erőt és kitartást kívánok!!!!Jól döntöttél, hogy meghagyod az életét a picidnek!!!!
2012. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok a döntésedhez. Én is megtartottam. Nemsokára szülök, mindennapos vagyok :). A cikküldős válaszoló voltam. Tudod, ha majd kétségek gyötörnek, hogy jól döntöttél-e, jusson eszedbe, hogy aki elveteti a babáját, az valahol mindig bánja, legalább amikor egyedül van csöndben. Akik meg nem vetették el a babájukat, azok általában nem mondják azt, hogy "megbántam, hogy nem vetettem el". még ha gonddal is jár. Ami fontos az életben, az gonddal jár.
2012. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
Annyira szép, hogy anyák napján döntöttél így. Majd mikor a picik köszöntenek, gondolj erre. :)
2012. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
Jaj de örülök, hogy ilyen szép vége lett a történetnek! Meglátod, egyedülálló anyukaként is boldog leszel! Gratula a döntéshez!!
2012. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

Ne hallgass senkire, a te életed, a te döntésed.

Kívánok sok erőt, egyedülálló anyaként két gyerekkel nagyon nehéz lesz:-(

2012. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Anyukám is végigcsinálta egyedülálló anyaként 2 gyerekkel, és sikerült neki. Nem volt könnyű, de nagyon jó volt minden pillanata. Most mi vagyunk soron, vigyázunk is anyura szépen. :)
2012. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony nagyon megbántam annak idején, hogy egyedülállóként vállaltam gyereket. Ma már persze mindegy, hiszen a fiamról nem mondanék le semmi pénzért, de körülményeinket figyelembe véve szerencsésebb lett volna nem romantikus ködfelhőben nézni az anyaság elé. 40 leszek, a fiam 20 éves. Én azért mindenkit lebeszélnék arról, hogy bagatellizálja a várható nehézségeket, főleg, ha van választási lehetősége. És most nem az abortuszra, hanem a teherbeesésre gondolok.
2012. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!