Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panelben lakó anyukák! Ti...

Panelben lakó anyukák! Ti szeretitek a játszóterezést? Hányszor mentek le egy nap?

Figyelt kérdés

Nálunk két kicsi van és nehéz őket szemmel tartani,szóval én nem igazán élvezem ezt........ráadásúl állandóan igazságot kell tenni hogy most azt ne vedd el, azzal most Pistike játszik..stb stb

Amúgy mi kétszer 1-1.5 órára megyünk le....


2012. ápr. 25. 08:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk szinte minden sarkon játszótér van. Amíg itthon voltam a fiammal, délelőtt 10:30-12 körülig voltunk lent, délután meg alvás után, de nem minden nap. Most, hogy bölcsis, én meg dolgozom, a bölcsiből hazajövet vagy bemegyünk játszóra, vagy nem, ha más program van, vagy épp fehér nadrág és magassarkú van rajtam.

Néha elindulunk játszóra, motorral vagy mostanában tanuló biciklivel, de nem jutunk el odáig, mert inkább biciklizuünk itt a lakótelepen. Sok sétáló utca van autóktól mentes. Nálunk még az is program, ha pl Deichmanba vagy Dm-be bicajoznk el... így is egy csomó idő. De van olyan is, hogy most menjünk a vonatos játszóra, vagy a hajósra, vagy csak ide elénk, a fimanak igazából mindegy. De órákat egyik játszón sem szoktunk lenni, mert ő is megunja egy idő után, én meg főleg. Nem vagyok bandázós anyuka, ismerősökkel barátokkal össze szoktunk járni, van kivel beszélgessek gyerekes témákról. Ha játszó, akkor a fiammla játszom, és figyelem mit csinál (na nem vagyok állandóan a fenekében mostmár 2,5 évesen)


Szóval szerintem ti is találjatok más programot, hidd el a gyereknek mindegy, csak vele legyél és rá figyelj, akkor ugyanúgy kifárad, ugyanúgy fejlődik, tanul az utcán lévő dolgokból is. Bár két kicsivel már nehéz, még idén nyáron nem, de jövő nyáron már én is két kicsivel fogok járni....


Pont a hétvégén voltunk a Városligetben, egy bazi nagy játszón, és kapásból 3 szülőt hallottam (egymástól függetlenül) hogy keresik a gyereküket. Az egyik gyerek apával, a másik anyával, és egymást kérdezgetik, hogy xy megvan? Durva lehet két gyerkőccel, nemhogy többel, akik 6 felé szaladnak....

2012. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi kertes házban lakunk. De látom a nagyinál, hogy ott a panelek között tömve van szinte mindig a játszó. Én megőrülnék ha szinte az egész napomat ott kellene töltenem. Itt is játszózunk de ritkán. A kert a minden!
2012. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!