Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor rajta lesz a...

Most akkor rajta lesz a számlánkon 27-én a családi vagy sem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem van esély rá, biztosat viszont nem tudok....
2012. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,2.án utalnak,3.án lesz számlán.Minden hónap első munkanapján utalnak,kivétel ha az ünnep,vagy hétvége.
2012. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem,

hónap első munkanapján utalnak!


Bár elég buták, hisz ha már előtte pár nappal rajta lenne, biztosan mindenki többet költene majáliskor, és egy része szépen visszacsorogna az államkasszába.

2012. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sókristály ***** válasza:
Annyi ilyen kérdés volt, hogy felhívtam a MÁK-ot. 2-án utalnak, azaz 3-án lesz számlán a pénz.
2012. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel 1-e munkaszüneti nap így biztosan csak 2-án utalnak és 3.-án lesz a számlánkon.Sajnos!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt most tényleg nem értem már. Annyi kérdésre megadták a választ, hogy MINDIG A HÓNAP ELSŐ MUNKANAPJÁN utalnak.

Miért lenne most 27-én családi?


Kezdem érteni, hogy sokakat miért idegesítenek ezek a kérdések.

2012. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sókristály ***** válasza:
Valaki feldobta, hogy bemondták a tv-ben, innen indult a dolog.
2012. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!