Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevezették már az Erzsébet...

Bevezették már az Erzsébet utalványt családi helyett?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 10:54
 1/4 nittababy ***** válasza:
még nem de akarják!!!milyen undorító ez is már!!!!
2012. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz bevezetve. A szociális segély 5 %-a lesz Erzsébet utalvány. (Nagyon értelmes dolog...1700 Ft...)
2012. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a tesco-ban akadtam ki. Azért mert egy bizonyos réteg elissza a segélyeket, szívjon az aki normálisan dolgozik. Ugye elvileg elfogadják a t-ban az utalványt. Hát igen, kenyérre, tejre, lisztre, cukorra. De pl mosószert, pelenkát, téliszalámit nem vehetsz rá. Ezzel adtak a szarnak egy pofont. Aki el akarja inni, elissza így is, ahogy a kajajegyet is árulták a cigányok féláron.
2012. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Még nem érdekes lenne v.lesz?

A segélyeket és a családi pótlékot kötnék minimum 1 szakmunkás bizonyítványhoz.Nem munkaügyi központ által kiállítotthoz !!!! Lehet iskolába járni kérem szépen szakmát tanulni.

A másik 3-gyermek,magasabb családi,ingyenes tankönyv,kedvezményes étkeztetés ?: -és háromszor nyaralnak,külföldön síelnek,nagy ház,nagy autó jó kereset kérdezem én miért is jár ezeknek az embereknek az emeltebb színű családi??

Mi néha kenyeret nem tudunk venni a mínimál bérből mire mindent kifizetünk!!!!

Rendbe kellene először ezeket a dolgokat tenni utána lehetne utalványozni minket,mert ugye a dolgozó , iparkodó embereken csattan az ostor.

2012. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!