Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet két gyereket gyesből és...

Lehet két gyereket gyesből és csp-ból nevelni? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Persze apuka dolgozik csak nem keres valami jól.52000 Ft két gyerek után nekem nagyon kevésnek tűnik.
2012. ápr. 24. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

A szomszédom három gyermeket nevel az apa nem dolgozik már vagy 2 éve van 3 gyerekük. Csak a gyesből meg a családiból élnek. Lopták a gázt most kiderült lopták az áramot is.

Ja és úgy néz ki jön a negyedik gyerek.

(kisebbségiek)

egyébként elképzelni sem tudom, hogy lehet ilyen kevés pénzből két gyermeket nevelni. Le a kalappal annak akinek sikerül.

2012. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Barátnőmnek két lánya van, két Apától. Egyedül neveli őket, az Anyukájával lakik.

Kicsi Oviba jár, a nagy Középiskolába.

Nem fizetnek gyerektartást, alkoholista mind a két pali.

A mama nyugdíja elmegy a rezsire, a csp pedig az Ovira, nagy lány kollégiumi étkezésére, bérletére.

Néha Barátnőm alkalmazzák közmunkásként, havi 32-35 ezer forintot kap, az marad kajára, más munkalehetőség nincs a környéken.

Mellette otthon varr, de minimális pár száz forintokért hajt fel egy nadrágot, varr meg egy nadrágot, blúzt.

Nagyon szegények! A lakás felújításra semmi sem jut, még az öreg 60 éves bútorok vannak, festésre sem futja, ha elromlik valami nem tudják megjavítani. A kertben termelnek zöldséget gyümölcsöt.

Igazából a nagylányt sajnálom, aki szeretne öltözködni, de nincs miből. Hiába tud varni az anyuka, az anyag is drága! Kinőtt nem

hordott ruháimat a nagylánynak adom, a kicsinek meg a gyerek ruhákat.

Szóval nagyon szegényesen, nélkülözve lehet kijönni havi 100.000 Ft-

ból. Nem futja még ünnep napokon sem a gyereknek játékra, vagy kirándulásra, új ruhákra, de még használatra sem nagyon. Csoki nasi , de még túró Rudi sem fér bele. Szokott a mama nekik sütni, de pl. A múltkor pizzával kínáltak, hát szinte csak a csupasz tészta volt paradicsom mártással megkenve, itt ott kis sajt. Olyan hogy sonka, gomba...már nem fér bele a keretbe.

2012. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
szerintem nem.
2012. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

szerintem meg igenis lehet.

mindent lehet, csak akarni kell.

aki meg nem tud felnevelni 2 gyerkőcöt az ne vállaljon gyereket.

2012. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mekkora korlátolt vagy te utolsó :D Nem szeretném a gyerekem gyesből meg csp-ből nevelni,ennél én pl.kicsit többet szánok nekik.De aki azt akarja,hogy nyomorogjon a gyereke (gyerekei) az nyugodtan tegye!
2012. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a mai világban hogy ha így gondolkodunk senki ne vállaljon gyereket,mert ki tudja mikor kerül ilyen és ehhez hasonló helyzetbe.Igen a gyes és a családi nagyon kevés,de ismerek olyat aki pl két egyetemistát tart el,az anyuka fizuja kb. 60,az apukáé 70 ezer.Az egyik gyerek albiban lakik.Akinek muszáj a fent említett összegből eltengődni,az nem nagyon tehet mást,sajna vannak ilyenek,én is ismerek ilyet.
2012. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok:mi sem vagyunk gazdagok,két hitelt is nyögünk,de akkor sem tudom elképzelni,hogy lehet ennyiből élni.Bár aki ebben van benne az tuti nélkülözik,.
2012. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!