Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Így járna nekem táppénz?...

Így járna nekem táppénz? Kisfiam most töltötte a 2 évet, jelenleg a szabadságomat töltöm június 19-ig. De ha addig teherbe esnék a kistesóval kapnék-e táppénzt vagy csak a gyest?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne kapnál táppénz? Ha már visszavettek dolgozni, akkor a szabi lejártával kiírtahatod magad táppénzre. Én is így csináltam 2 éve.
2012. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elözö válaszadótól kérdezném: azzal,hogy visszamentél szabira, nem változott a 2. baba után kapott tgyás,gyed összege? Én elég jól kapok a kislányom után,de júniusban betölti a 2 évet,jelenleg 9 hetes terhes vagyok és nem tudom,mit tegyek,hogy biztosan ugyan azt kapjam majd,mint a kislányom után. Ti mikor szóltatok a 2. terhességröl a munkahelyen?
2012. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem vagyok teljesen biztos benne, de szerintem kevesebbet fogsz kapni. Mivel ebben az évben voltál gyeden is, szabin is és betegállományban is leszel, a kicsi után az előző év átlagát veszik alapul.


Nálunk úgy volt, hogy májusban volt 2 éves a lányom épp akkor lett pozitív a teszt, vissza vettek ugye dolgozni, de kivettem a szabikat,kb a szabi felénél szóltam, hogy ne számítsanak rám, mert terhes vagyok. Utána a kicsi születéséig, aki következő év januárjában született betegen voltam. Így átlagolták az előző évi keresetemet, és kevesebbet kaptam a kicsivel. Azt az összeget akkor kapnád meg, ha a picurka a gyedbe születne, vagy végig dolgoznád az évet, bár azt hiszem akkor sem.


De mondom ez nem szász százalék, ez már 2 éve volt, azóta sok minden változott, inkább kérdezz utána.

2012. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ohh igen, ez minden munkáltató álma! Biztos kapkodnak érted a munkahelyek!
2012. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4.válaszoló!Sajnos semmire nem mentem a válaszoddal,kár volt írnod:)
2012. máj. 7. 13:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez volt a lehető leghasznosabb válasz, amit kaphattál. Az, hogy te nem tudtad levonni a tanulságod, már a te szegénységi bizonyítványod. :)
2012. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4.válaszoló!Sajnos még mindig nem adtál megfelelő választ a kérdésemre.Ha nem tudsz a kérdésemre hasznos választ adni akkor minek írtál?szerintem hozzá se tudsz szólni a témához.További szép napot:)
2012. máj. 7. 14:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt azért remélem tudod, hogy most már táppénz alatt is ki rúghatnak, eh eh :D
2012. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mert kismamát nem lehet kirúgni.
2012. máj. 7. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Most még. ;)
2012. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!