Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam lassan 3 éves, az...

Kisfiam lassan 3 éves, az apja nem látta pici kora óta, mit mondjak neki, hol van apa? Mert mostanában ismerősöknek mondja, hogy apa.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
hat ez szörnyű!!
2012. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a korban valami kíméletest. Hogy apa messze dolgozik pl. De persze azt ne, hogy hamarosan hazajön, mert akkor azzal nő fel, hogy várja szegény. Egyszer talán majd eljön, én ezt mondanám, aztán igyekeznék elterelni a figyelmét, hogy ez a téma ne váljon központivá.

Szerintem fontos, hogy a szülő ne görcsöljön, mert a könnyedség átragad a gyerekre és jobban veszi az akadályokat. És ez minden téren bevált nálam anno.

2012. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha nagyobb lessz el tudom magyarázni nek,de most mit mondjak,lassan ovis lessz,ahol mindenki apázik márhogy beszélnek róla.hogy értessem meg egy 3évessel,hogy apa nem akarja látni???
2012. ápr. 12. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt sehogy, hogy nem akarja látni. Én elmondtam mit lehetne esetleg tenni.
2012. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!