Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ketgyermekes anyukak ti...

Ketgyermekes anyukak ti hanyszor szeretitek egymast a ferjetekkek/parotokkal egy heten?

Figyelt kérdés
Egyaltalan mennyi energia jut erre?Mert nekem eleg keves, viszont a frrjemnek annal tobb.(4 es 2 eves kisgyerek mellett, meg izthon vagyok, nagy fel napot van oviban).
2012. ápr. 8. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Egész héten szeretjük egymást. Vagy a szexre céloztál? Az heti 4-5 alkalom, 4 gyerek mellett.


Nem, nem vagyok szuperanyu, de ha valamit ennyi gyermek mellett megtanultunk, az az, hogy akkor is oda kell figyelni kettőnkre, ha semmi kedvünk/energiánk hozzá. Hosszútávon kifizetődő.

2012. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mostanában csak kb heti 2 :(
2012. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűűűűűűűű,sajnos én havi szintről tudok beszélni,kb 2-3-szor:(

2,5 éves a fiunk.

2012. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is havonta 2-3 szor,nem sokat van itthon a párom.Meg ha itthon is van fáradtak vagyunk.Most meg már nem is kívánom annyira szexet.


31hkm

2012. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Valtozo. Nem kotelezo programkent csinaljuk, ugyhogy pl mostanaban nyugisabb idoszak van tobb egyutt tolzott idovel, minden nap van idonk/kedvunk (egszerre), de van, h spontan ketszer is egyutt vagyunk. De par hete sok munka/egyebb dolog jott ossze, stresszesek is voltunk, egy het is kimAradt es fel sem tunt. Ket es harom evesek a gyerekek.
2012. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Ikreink vannak, 14 hónaposak. Az első hónapokban nem volt fényes a szexuális életünk, de pár hónapja sikerült a megfelelő fogamzásgátló módszert is megtalálnunk, így szabadabban és félelmek nélkül tudunk együtt lenni. Heti 4-5 nekünk is megvan, persze van hogy csak heti 3, de inkább több.

Muszáj egymásra is időt fordítani, különben ellaposodik a dolog. Minél többet tudjuk egymást szeretni, annál inkább oldottabbak vagyunk, nem vagyunk feszültek és már alig várjuk mindig, hogy újra együtt lehessünk:)

2012. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem eleg lenne heti 3 mondjuk.De a parom napi 2-3 is szeretne.Ha szova teszen h ez nekem mar kenyszer akkor besertodik es azzal jon h neki nem kell semmi mas csak ez meglegyen.Tiszta kenyszrt az egesz.Nem tudom mit tegyek...
2012. ápr. 8. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!