Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » TESZVESZ-es anyukák! Mit tegyek?

TESZVESZ-es anyukák! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eladtam a teszvesz-en valamit 3ezer ft értékben,a vevő megkapta de nem tettszett neki,én meg a hülye fejemmel azonnal visszautaltam neki az árát,szerettem volna szépen lerendezni hisz sokat teszvesz-elek számítanak az értékelések is.

Már 1 hónapja nem küldi vissza a terméket,már február 29.-én elutaltam a pénzét.

Írtam neki e-maileket hívtam is,kinyomta,majd mikor a teszvesz javaslatára azt mondtam neki h feljelentem akkor írt egy e-mail-t amiben több volt a ku***,a f@sz meg hasonló szaval mint a normális beszéd,szerinte én zaklatom és nem akarta vissza adni a terméket de nagy nehezen azt írta hogy elküldi de már 1 hete és nem küldte.

Mit tegyek?????


2012. ápr. 4. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg felháborító némekyik ember mit képzel!
2012. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az X. település jegyzőjének:

Tisztelt jegyző asszony/úr!

Szeretnék panaszt tenni X.Y. ilyen utca, ilyen szám alatti lakos ellen csalás vétsége miatt.

Itt leírod, hogy mi történt, hányszor kerested, mellékeled az ő levelét.

Kérem panaszomat szíveskedjen kivizsgálni, és részemre megnyugtatóan közreműködni.

Ennek a másolatát küldd el a vevőnek, jelölj meg egy időpontot, hogy ha addig nem érkezik meg a táska,vagy nm jelenik meg az ára a számládon, postázod a jegyző számára a levelet,s a továbbiakért vállalja a felelősséget.

Feltétlenül ajánlottan kérd a postázást, mert arra nem hivatkozhat, hogy simán feladta, mert követeled a károd megtérítését. Ígérd be neki a negatív értékelést, és hogy bejelented a vateránál, bár azok nem tesznek semmit.

Még az sem biztos, hogy el kell küldened az ajánlott levelet, csak jelezd neki, hogy megírtad a jegyző számára, panaszt teszel ellene csalás miatt, küldöd neki a másolatot. Lehet, hogy ez is elég neki, mert az enyém is olyan nagypofával lépett fel, aztán mikor beidézték a D.i hivatalba nyuszi lett, fel is függesztette a vatera egy jó időre.

2012. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A vatera működési szabályzatában van olyan paragrafus, hogy ha ajánlatot tesz, akkor ilyen meg olyan cikkely értelmében köteles a termék árát kifizetni. Ez megjelenik minden esetben, mielőtt leütöd a terméket. Érdemes rákeresni, de hát tudja ő ezt. Nézd meg, hogy belép-e a vaterára, mert lehet, hogy beteg, elutazott, de ilyen szövegű emailt írj neki. Címnek add, hogy Feljelentelek! - mert lehet, hogy olvasatlanul kitörli a leveled. Ezt csak elolvassa.
2012. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sikerült valamit intézni?

Visszaküldte a terméket?

2012. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!