Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik otthon vagytok...

Anyukák, akik otthon vagytok a babátokkal! Milyen ruhában vagytok otthon?

Figyelt kérdés
Mackó és póló? Vagy csinosak vagytok főzéshez és takarításhoz is? Ki mit húz fel házon belül?

2012. ápr. 3. 10:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Most épp: melegitő,poló.Ha megyünk sétálni akkor meg farmer és poló,kardigánnal vagy farmerkabáttal..
2012. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Most cicanadrág, kötött tunika, nagyon kényelmes. De szoktam másban is lenni, igazából erre mindig odafigyelek, magam miatt.


Van egyébként melegítőm is, szerintem az is lehet csinos, ha olyan fazonú és állapotú, és nem kinyúlt-kikopott pörköltszaftos változat. :)

2012. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi babák voltak és naponta többször lehánytak, akkor póló, mackóalsó. Most már a kicsi is két éves, a régi dolgozós pólóimat hordom és a régi farmerokat.
2012. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én is mackós-pólós lestrapált anyuka vagyok... Smink sehol, a hajam is kócos, szóval elég gáz. Főleg ha csenget a postás és ki kéne nyitni az ajtót.
2012. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Arra mindig figyelek,hogy tiszta és ápolt legyek.Soha nem vagyok koszos,lukas ruhában itthon sem.Ha kell napi 3 pólót cserélek.Két naponta mosom a hajam mert nagyon zsírosodik és nem bírom elviselni a rendezetlen hajat.Szabadidő ruhában is lehet ápolt és csinos az ember lánya!
2012. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Melegítő és póló, de nem az a kinyúlt, lyukas változat, tehát ha jönnek hozzánk, akkor sem ciki :)

Nyáron rövidnadrág, pántos felsővel általában.


Túlzásba nem viszem az itthoni "kiöltözést", mert főzök, takarítok, és a gyerek is eszik, amitől általában én koszosabb leszek mint ő, és sajnálnám az utcára hordott ruhámat, ha meggyszósszal lenne kidekorálva, vagy rácsöppenne a domestos wc fertőtlenítés közben.


Ettől függetlenül nem vagyok ápolatlan, vagy elhanyagolt, a szememet reggelente kihúzom, a szempillám kifestem, a hajam megfésülöm, szükség esetén kivasalom, és mint írtam, nem szakadt cuccban vagyok, csak kényelmesben, és amit annyira nem sajnálok, ha "baleset" éri.

2012. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!