Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik otthon vagytok...

Anyukák, akik otthon vagytok a babátokkal! Milyen ruhában vagytok otthon?

Figyelt kérdés
Mackó és póló? Vagy csinosak vagytok főzéshez és takarításhoz is? Ki mit húz fel házon belül?

2012. ápr. 3. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Most melegítő alsó van rajtam egy kötött cipzáros pulcsival. Itthonra nem öltözök csinosba, (Kiv ha vendégeket várunk) mert nem kényelmes nekem a farmer, egyebek. Itthonra legjobban a melegítőt szeretem, kényelmes, stb. Szerintem felesleges főzéshez, takarításhoz csinosan felöltözni, de ha valaki úgy érzi jól magát, akkor öltözzön úgy. :) Mindenkinek más a kényelmes, praktikus.
2012. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában farmer meg pulcsi. Mondjuk ezt én csinosnak nem nevezném.

De van,hogy melegítő!

Viszont minden reggel egy 5 perces sminkkel indítok. Ha véletlenül menni kell valahova, ne kelljen vacakolni indulás előtt!

2012. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én melegítőben, pulcsiban, pólóban. Nekem a farmer nagyon nyomja a hasam, nem tudok benne kényelmesen ülni.

A férjem pl farmerban szeret itthon lenni, vannak direkt "játszós" farmerjai, amiben max a sarki boltig megy el. Azt mondja kényelmes.

Tegnap átjött a tesóm, sok órát itt volt este, beszélgettünk, egy helyben ültem, és mikor levettem a farmert miután elment, annyira fájt a hasam alja, hogy azt hittem becsinálok:(

Császáros voltam, szerintem nyomja a nadrág a belső varratokat, pedig már 2 éve volt a szülés.

2012. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mackó vagy kényelmes farmer, ha meleg van itthoni szoknya vagy rövidnaci. Póló.


Néha reggel sminkelek, nagyon szeretem a folyamatot és a végeredményt is. Nem mosom le csak azért, mert főzök vagy a játszótérre megyek :-))

2012. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Macinaci, gombos/pattentos póló, zipzáras maci fölső.

És minden reggel kifestem a szempillámat, mert szőke és anélkül én is megijedek magamtól :)

Ha sétálunk farmerre cserélek, de a macifölső általában marad. Bár időjárás és hangulat függő :)

Miért?

2012. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mackónaci és poló. Állandóan összemaszatoljuk a kislányommal magamat :) És persze ez kényelmes. Farmerban nekem is szorítós, megfullós érzésem van itthon. Nyáron viszont szívesen veszek fel mackó anyagú kisszoknyát.
2012. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam.

Beugrottam valakihez aki nem is tudta hogy megyek, és majd leültem olyan csinos volt. Én meg mackóban és kinyúlt, enyhén lyukas pólóban szoktam itthon lenni, tehát ha ő ugrott volna be hozzám kicsit mást látott volna mint én... ezért érdekelt, hogy mások hogy szokták?

2012. ápr. 3. 11:00
 8/16 A kérdező kommentje:
És persze mindenkinek mennek a zöld kezek akármiben is van otthon. :)
2012. ápr. 3. 11:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen farmer,fekete V kivágású pulcsi,és rajta egy kék póló
2012. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én most nyakig tejbegrízes vagyok, etettem a fiamat...

Szóval ezért macinaci,meg pulcsi...

2012. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!