Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dm kuponok? Hogy változik a...

Dm kuponok? Hogy változik a szabályzat?

Figyelt kérdés

Egy vásárlás alkalmával több kupont felhasználhatok?

Pl. adott termékekre vonatkozót (pelenka), Hipp joker kupon, Milumil joker kupon, és -15% végösszeg kupon?

Köszönöm a segítséget!


2012. ápr. 2. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de ők is változtattak valamnn.

300 ft-ként jár 1 pont.

2012. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég vásároltam,de nem vettem észre változást. Ugyanúgy használhattam mindent,de a pontok tényleg csak 300ft-onként jönnek.
2012. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez már bizos csak nem tudom április hányadikától.Talán,ha rámész a DM oldalára ott biztosan írja!
2012. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy vásárlás alkalmával eddig is fel lehetett használni több kupont, csak egy termékre nem lehetett többet. Tehát ha volt 25%-os joker kupon+15%-os végösszegi, és ezen felül még különböző termékekre több 25-50%-os, azt mind fel lehetett használni egy vásárlással.

De olyat nem lehetett, hogy ha vettem egy libero pelenkát, akkor arra felhasználom a 15%-os libero, és a 25%-os joker kuponomat is, de ezt szerintem most sem lehet.

2012. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)

Nemrég kezdtem ezt a Dm kupon/kártya dolgot, ezért vagyok ilyen tudatlan!

2012. ápr. 2. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!