Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy viseli a párkapcsolatotok...

Hogy viseli a párkapcsolatotok, házasságotok hogy X hónapja, éve nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Mi 1 éve várunk egy kis csöppségre, és félek hogy ha sokáig kell még várnunk akkor rámegy a házasságunk.... :(
2009. jún. 15. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm házassága ráment. NEm is a várakozásra, hanem a férjének lett elege, hogy menetrendszerűen kell házaséletet élni, a felesége állandó düh és hisztirohamát menstruációkor, gyakorlatilag semmi nem létezett ezen a témán kívül, hát nem csodálkozom, hogy elváltak. Szerintem ezt a helyzetet nem így kell kezelni.
2009. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsika: baba - akart lenni...
2009. jún. 15. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 barátnőm is van, aki hasonló cipőben jár, sajnos. Az ő kapcsolatuk, illetve házasságuk már megjárt mindent, a lelkesedéstől a reményen át a szomorúság, szakítási gondolatok, veszekedés, egymásra találás, stb.,egyiküknél 3-4 éve tart, másikuknál kb. 6 éve. A fontos, hogy kitartottak egymás mellett, és jelenleg mindkét pár csak várakozó állásponton van, hátha csak úgy valamikor összejön. Csomó kezelésen túl vannak, lombikon, inszemen még nem voltak. Nagyon szeretik egymást, kitartanak, ha sikerül, ha nem, legalábbis, most úgy néz ki, innen " kívülről".

Egy tanítványom 3 évig próbálkozott a párjával, már csak a nagyon költséges, görcsölős módszerek maradtak volna, de akkor úgy döntöttek, hogy nem vállalják, hogy anyagi nyomorba kerüljenek (amúgy is elég szerényen éltek), inkább berendezik így az életüket, mindketten tudták, hogy baba nélkül is csak a másikkal élnék le az életüket. Fél év múlva babát vártak, a kisfiú azóta már 6 éves és nagyon boldogok!

Ezzel csak azt sugallanám, hogy szeressétek egymást minden körülmények között, ha babával, ha anélkül, mert igazából egymást választottátok, jóban rosszban! Lehet, hogy ez a várakozás most épp rossz, de ha egymást bántjátok miatta, azzal csak rosszabb lesz, ne herdáljátok el az értékes időtöket, amit szeretetben, békességben is tölthetnétek. Ha nincs egyikőtöknek sem semmi szervi baja, csak várjatok, hátha rátok talál egy kicsi lélek!

2009. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm és férje 6 évig küzdött egy kisbabáért. 3 lombikbeültetése is megfogant, de sajnos elvesztette a babákat. Az utolsó, 5. beültetés sikerrel járt, most 11 hónapos a kislányuk.

Külső szemlélőként úgy látom, hogy az Ő házasságuk csak erősebb lett a sok kudarc alatt.

2009. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 évet próbálkoztunk.Néha volt vitánk és rossz napunk, már én is untam a kényszerszexet.Aztán minden megoldódni látszott.Én feladtam a kényszert, hogy gyereket akarok.Az orvosom is mondta, hogy tartsunk pihenőt, hisz még így is sikerülhet 2 havonta teherbe esnem.Na leálltam mindennel, és épp akkor amikor végre a kapcsolatunk is csodálatos volt, és tényleg örömmel szexeltünk összejött a baba.A terhességem elős percétől gondok voltak velem.Majdnem elvesztettük a picit, de kettőnk szeretete és kitartása erdményes volt, mert itt van a pocimban a kislányom és pár nap múlva már a karomban tarthatom.

Ez a sok megpróbáltatás ráébresztett hogy mennyire szeretjük egymást és ez szóval ki sem mondható.Tisztelem a férjem és köszönhetek neki sokmindent, hogy így átsegített a nehezén.

Ne izgulj, majd sikerül nektek is, a lényeg, hogy egymással őszintén beszéljetek és mond el neki nyugodtan az érzéseidet.Nem lesz gond.Kívánok minden jót, és küldöm felétek is a gólyát:-))


39 hetes kismami

2009. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!