Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudják megölni a kisbabáj...

Hogy tudják megölni a kisbabájukat egyes nők?! Sajnos rengetek ilyen olvasni az újságokban és hallani a hírekben, egyszerűen nem értem, hogy miért nem védekeznek, ha nem akarják a babát, vagy inkább adnák örökbe. Borzasztó.

Figyelt kérdés
Mások pedig küzdenek évekig,hogy teherbe essenek.:( Igazságtalan a világ.:(
2012. márc. 28. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Én már nagyon sokszor megírtam a véleményemet, és ebből a dologból mindig ugyanaz sül ki. Jön a két tábor, az abortusz-ellenesek és azok akik pártolják. Mind a kettőnek érvei és ellenérvei vannak bőven.

Nehéz őszintének lenni, mert döngethetem a mellem, hogy én aztán sohaaaa, de pl. ha kiderült volna hogy beteg lesz a babám, valószínűleg elvetettem volna.(99%) Persze, jön a válasz, hogy az "természetes, hiszen beteg babát ne szüljön az ember". És az nem élet? Dehogynem!!

2012. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,én most arra gondoltam aki a fagyasztóládába teszi a be babáját,vagy beledobja a pottyantós wc-be.:(
2012. márc. 28. 16:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi. Nem volt egyértelmű.

De ezeket a nőket (anyát direkt nem írok!) nagyon elítélem.Nagyon. Azok szó szerint gyilkosok.

2012. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,tényleg nem volt egyértelmű. Szándékosan én sem anyának írtam őket.
2012. márc. 28. 16:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek az emberek nem épelméjűek.....

Csak ezzel tudnám ezt magyarázni.

Ha viszont tisztában van azzal hogy mit is csinál, akkor az egy undorító szörnyeteg... egy szemét.

2012. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a 8. ker.-ben egy hajlektalanszalloval es a szoc. Munka szakos fosulival kozvetlen szemben egy epitkezesen szulte meg egy hajlektalan a babajat es tette zacskoba. Fenyes nappal tortent.... Szamomra az volt a hihetetlen, hogy senkinek nem tunt fel, hogy ott kiabal egy no.... Illetve a szallon a dolgozok miert nem intezkedtek, amikor egy 9 honapos hajlektalan no megy a szallora. No mindegy, borzalom, ami tortenik.
2012. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen embereknek elborul az elméjük,de tuti nem beszámíthatóak!
2012. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam azt a hírt, hogy a némber berakta a hűtőszekrénybe és évekkel később az élettársa találta meg... ezek után meg kb 2 évre, ha elítélték a nőt. Azt hittem megőrülök! Ha valaki bankot rabol anélkül, hogy bárkinek baja esne, az többet kap, mint egy gyerek gyilkos. Én elhiszem, hogy van szülés utáni depresszió, viszont azon majdnem minden anya átesik és mégsem dobják a babát a fagyasztóba. Ez nem kifogás. Ha meg annyira nem bírja a gyereket akkor örökbe lehet adni. Vagy lehet segítséget kérni. Őszinte leszek, én annak a nőnek életfogytiglant adtam volna, minden elfogultság nélkül! Mert a gyilkosság az gyilkosság, nincs mit szépíteni rajta, hogy épp sz@r állapotban voltam mikor elkövettem vagy így meg úgy. Ennyi erőből a többi gyilkos is jöhet a kifogásaival, hogy hát rosszul volt, meg depis volt meg mittomén. VÁÁÁH.
2012. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az én környezetemben van egy ilyen. Volt egy idősebb fiú, aztán jött egy picike, akit elástak egy fasorba. Börtönt leülték, most szabadlábon jön-megy, a nagyobb fiú életét is tönkretette, mert nem tudta feldolgozni pszichológus segítségével sem a dolgokat. Azóta van 2 kisebb. Most próbál anyatigris lenni. De ez nem igazán jön be.

Az ilyet én nem tekintem sem embernek, sem állatnak, mert csak egy parazita itt köztünk. Szánalmas lény.

2012. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na és az, aki "véletlenül" megverte az 1 hónapos babáját, úgy, hogy kórházba került?
2012. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!