Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kissebbségi (roma) segélyt...

Kissebbségi (roma) segélyt hogy lehet igényelni, felvenni? Milyen procedúrák szükségesek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 04:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lassan a magyarok lesznek a kisebbség:((((

ök miért mások h segélyt kapnak külön?????

2009. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nyugi nyugi, magyar vagyok,
2009. jún. 14. 10:06
 3/12 A kérdező kommentje:
bemegyek magyarként, kijövök papíron romaként és elvileg kapom a segélyt... szarul állunk, lehet muszály lesz. Viszont elég veszélyes, ha nem postán utalják, vagy kártyára. De ha van postai, elég egyszer bemenni.
2009. jún. 14. 10:07
 4/12 A kérdező kommentje:
minden magyarnak ezt kéne csinálni. Meglopni a tolvajt.
2009. jún. 14. 10:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát még ha nem kártyán utalják is ,nehogymár a postás meg a hivatali dolgozó mondja meg ,hogy te most roma vagy-e vagy sem. Nyilatkozol,hogy te cigánynak vallod magad és pont.Amúgy tényleg ezt kéne mindenkinek csinálnia, majd írhatnál,hogy összejött-e, mert ha megszületik a kislányom én is valami hasonlót tervezek.
2009. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ott a pont, minél többen csinálhatnánk ezt... ez az egyetlen gyenge pontjuk. EMBEREK, RAJTA!
2009. jún. 14. 12:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Hallod, ha ezt megcsináltad, akkor írd már meg, hogy hogyan, mert ilyen nekem is kell. Azért nagyon durva, hogy valaki azon az alapon, hogy roma, simán jogosult támogatásra. Miért nem a körülmények számítanak? Támogatni nem azt kéne, aki rászorul??? A rászorultság pedig nem származás függő! Ez biza diszkrimináció.
2009. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

jaja... bár semmi konkrétat nem sikerült kiderítenem, ezért is tettem fel ide, de elvileg a rendkívüli segélyt 60 nap közmunka ellenében adják át


ez az amikor a cigány "megy dóugozni"


de, hogy a többi segéllyel hogy megy...

2009. jún. 14. 20:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy beleszólok, de nem a cigányt lopod meg, hanem a tisztességes embereket, akik megdolgoznak azért, hogy legyen miből kifizetni a segélyeket. Ezzel csak azt éred el, hogy még több embernek kelljen segélyt kitermelni, és kevesebb jut azokra a dolgokra, ami minden embernek előnyt jelent. Azaz ugyanolyan tolvaj leszel, mint az a cigány, aki ezeket a segélyeket igénybe veszi.
2009. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a nagy helyzet kedves utolsó válaszoló,hogy manapság az ember csak így tud pénzhez jutni. Szerintem igazságos amit a kérdező csinál. Persze tény ,hogy az államot ,meg közvetve ,de minket lop meg ,de attól még ő fizette azt is ki. Ha mindenki csak annyi pénzt "lopna vissza " az államtól amennyit befizetett, szerintem kevesebb lenne a problémánk.
2009. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!