Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akiknek Stokke...

Anyukák! Akiknek Stokke Xplory babakocsijuk van. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Szeretitek? Egyszerű kocsiban szállítani? Nem bántátok meg, hogy ezt vettétek?
2012. márc. 21. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez az a nagyon drága kocsi igaz???Ismerősömnek ilyen van,ők nagyon szeretik!
2012. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

A barátnőmnek ilyen van, nem szereti. Szerintem tök idétlen és baromság ilyen sokat adni egy babakocsiért. Nem az irígység beszél belőlem, meg tudtuk volna venni, de vannak olyan dolgok amin csak nevetek.

Egy babakocsi akkor ér 150 ezernél többet, ha tudja magát tolni és megoldja, hogy ne sírjon benne a gyerek. :)

2012. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

itt olvastam egy anyukát,aki azt írta,hogy mire mindent megvettek hozzá 350.ft lett a vége!

Nagyon megbánta!!

Egyébként szerintem nekem nem tetszik,funkcióját tekintve nem is értem,hogy miért olyan drága!?

Nekem olyan érzésem van ha látom,h mindjárt ketté törik:(

2012. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen,amúgy tényleg nagyon idiótán néz ki!
2012. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nagyon jól néz ki csak tényleg nagyon drága egy babakocsihoz képes!Én megvenném magamnak,de nem tehetem meg!Gondolom te megteheted kedves kérdező...!!Vedd meg,de ne várj sok tapasztalatot,mert ez egy drága babakocsi és kevesen engedhetik meg maguknak..!
2012. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van, nagyon szeretjük! Az összecsukása egyszerű, de a csomagtartóban elég nagy helyet foglal el! Pl. egy kisebb (anyukámnak új corsája van) csomagtartóban nagyon nehéz betenni, kerekeket levenni, stb.

Ha tetszik, mindenképp vedd meg. Nekem nagyon tetszett ez a kocsi, végül mást választottunk, de megbántam, mert a Stokke volt a szerelem, így 8 hónapos volt a kislányom, mikor megvettük az Xploryt.:)

2012. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, köszönöm a választ :)

Én is teljesen beleszerettem, szerintem megvesszük mi is, annyira tetszik... Csak sajnos nekem elég pici a csomagtartóm, de majd valahogy csak megoldjuk :)

2012. ápr. 3. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
én már megrendeltem az új evot. brendonban tologattam is:) nagyon várom már:)viszont a régi nagyon sokkal csúnyább. pont volt az üzletben egy...hát nem volt szép . nagyon nem...
2012. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt, nagyon szerettük és ha most állnék a döntés előtt most is azt választanám!

A babánk 2,5 éves koráig használta, de a gyermekem ekkor már bőven 3 év feletti gyermeknek felelt meg súlyt és magasságot tekintve.

A mózeskosár erős műanyag, nem textil, nagyon biztonságos és kényelmes. Egy kattintással a vázra rögzíthető. Addig használtuk, amíg a lába teljesen végig nem ért benne. Nekünk téli babánk volt ezért a mózeshez való bundazsákot is megvettük annak idején. Nagyon kényelmes és meleg volt.

A sportrészt kb. 5 hónaposan kezdtük használni, nagyon kényelmes az is, jókat aludt benne, mivel jól dönthető az ülés. Mi társasházban lakunk és a kocsit a séta után a pincébe a lépcsőző funkció segítségével babástól 1 kézzel le tudtam tolni segítség nélkül! Ugyanígy, amikor indultunk a lépcsőn felhúztam 1 kézzel, gyerekestől segítség nélkül!

Nem elhanyagolható, hogy akár egy ujjal is tudod tolni, majdhogynem egyhelyben megfordul minden különösebb erőfeszítés nélkül.

Az én autómnak is kicsi a csomagtartója, de az anyósülés elé összecsukva be lehet állítani, ha az utastér is keskenyebb, akkor leveszed a két hátsó kereket egy kattintással és kész.

Az én gyermekem nagyon jól érezte magát benne.

Nagyon időtálló és ha vigyáztok rá a Vaterán vagy a TeszVeszen Ti is el tudjátok majd adni, mert jó áron megy. (Mi is ott adtuk el, a vevő pedig nagyon örült, mert egy gyönyörű, kímélt kocsit kapott.)

Ha nem ragaszkodtok az újhoz Ti is nézhettek használtat, így nem kevés pénzt spórolhattok meg! Arra figyeljetek, ha használtan vennétek, hogy a 2010. előtti modellek tartozékai és az új EVO modell tartozékai egymással nem kompatibilisek, legalábbis én úgy tudom.

Nem árt az eladó értékeléseit sem figyelmen kívül hagyni a Vaterán.

Remélem valamelyest tudtam segíteni.

2012. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)


Nagyon örülök, hogy jó tapasztalataid vannak vele! Elég sokat gondolkodtam rajta, mert sokan azt írták, hogy nem éri meg megvenni..

De múlt héten megrendeltem, úgyhogy mire a pici megérkezik, remélem a kocsi is itt lesz :)


Az autóm nekem is picike, de majd megpróbálom úgy berakni, ahogyan írtad.


Köszönöm mégegyszer :)

2012. ápr. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!