Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is jelentkezett ma a...

Másnál is jelentkezett ma a hosszú hétvégés betegség?

Figyelt kérdés
tegnap még semmi baja!ma reggelre 39,4 a láza!nem folyik az orra,nem köhög,remeg és nyűgös!hihetetlen hogy ez mindig akkor van amikor végre szép idő van és együtt lehetne a család!tudom hogy nem ő tehet róla,nem is vagyok rá ideges csak ez a szitu!nálatok is ez a helyzet?
2012. márc. 15. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást a kicsinek! Nálunk szerencsére nincs (még) ilyen gond.
2012. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem dőlt ki, ha ez vigasztal, tegnap semmi, ma 38,7, köhögés, stb. :/
2012. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nálunk nincs láz, viszont napok óta köhög, folyik az orra nagyon, így mi is csak egy kicsit tudtunk kint lenni, olyan bágyadt, csak kóvályog egész nap,az ölemben lenne, kint egyáltalán nem tud mit kezdeni magával....:(

szóval náluk sincs igazi mászkálós ünneplés....

2012. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek jobbulást és remélem holnapra úgy múlik el ahogy jött!szép hétvégét!
2012. márc. 15. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az 5éves kisfiam péntekreggelre 39,1 láz.Odáig fajult a dolog hogy este ügyeletet kihívtam,2 helyen megszúrták.Adom neki az antibiotikumot de a láza ismét 39.

Most hűtőfürdő és nurofen. Remélem nem lesz ma is doki :(

2012. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!