Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt akinek könnyezett a...

Volt akinek könnyezett a párja amikor megszületett a pici?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én férjem is sírt, a doki lökdöste, hogy hagyja már abba (persze viccesen csak, már jól ismerték egymást), mert el kéne vágni a köldökzsinórt.

Az ikreknél is sírtunk, de ott utána, mert olyan gyorsan zajlottak az események, hogy alig ocsudtunk fel, már kint is voltak. (simán születte)Ráadásul millióan voltak ott akkor, mindenki aki csak tehette és a dokim nem bírta elzavarni meg akarta lesni az ikerszülést, és a babákat.

2012. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is,nagyon.Ráadásul Ő becari-nem bírja a kórházi "jeleneteket" sem-így a köldökzsinórt is én vágtam el.
2012. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, az én férjem is sírt velem együtt. Nagyon megható volt az egész és az is, hogy minden rendben van a babával és velem.
2012. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!