Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te engednéd a kisgyermekednek,...

Te engednéd a kisgyermekednek, hogy légpuskával játszon?

Figyelt kérdés
3,5 fél éves a kisfim. Múltkor az apósoméknál meglátta a légpuskát. Erre úgy búcsúztak tőlünk a nagyszülők, hogy majd legközelebb megmutatják neki. Szívem szerint nem engedném, úgy érzem még kicsi ehhez. Én gondolom rosszul?
2012. márc. 14. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem, még vízipisztolyt se kapott a fiam, nemhogy igazi fegyvert.

Nincs rá szüksége

2012. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
9 éves lehettem, amikor először kézbe vettem apám légpuskáját. Most, anyaként azt gondolom, hogy az is korai volt. Szerintem nem gondolod rosszul, egy 3,5 éves kisfiúnak nem való a kezébe.
2012. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi képp! Nem az ő kezébe való!
2012. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég,dehogy engedném!!! Vagy csak úgy hogy nincs benne töltény,és egy felnőtt fogja a puskát!
2012. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy nem engednem! Nem lett volna szabad, hogy egyaltalan meglassa. Nagyon felelotlenek a nagyszulok, ne haragudj. Ez nem jatek, megmutatas szinten sem. Aztan meg hallunk a hirekbol a sok tragediarol. Egy legfegyver is tud nagyon nagy kart, sot, okozni.
2012. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 5 évesen lőttem először légpuskával, szigorúan úgy, hogy 2 felnőtt állt mellettem, és a puskát valamire feltámasztották. Megmutatni meg lehet végül is, de ne engedd, hogy odaadják neki játszani, főleg úgy, ha töltve is van. Ellenőrizd le, hogy töltve van e, ha mégis úgy döntesz, hogy megengeded.
2012. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt van, aki nem erti a helyzetet. Nem az a baj, hogy megmutatjak neki es, hogy kozben vigyaznak ra, stb. Az a baj, hogy a gyerek meglatta, es szabadon van ezek szerint. Kulonbozoek vagyunk, a legtobb gyerek fantaziajat izgatja, barmikor egy ovatlan pillanatban ugy dont, hogy jatszik egyet, eleg egy perc is.
2012. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem az simán belefér, hogy a papa megmutatja neki és mesél valami kevésbé gyilkolászós mesét.

esetleg egy ujjal megbökheti de nem engedném, hogy megfogja.

utána ha vége a mesének akkor olyan helyre kell dugni, hogy soha meg se találja.

ha már megígérték akkor tényleg meg kéne mutatni mert az se jó ha ezzel nyúz majd titeket végül meg ő maga egyedül megnézni mikor nem figyeltek :/

2012. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. vagyok. az lemaradt, hogy a puskával való játszás az azért erős lenne...
2012. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igazából nincs elrakva, ott van az előszobába letámasztva. Csak eddig valahogy nem tűnt fel a kisfiamnak.

2012. márc. 14. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!