Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ultrahangos hidegpárásítót...

Ultrahangos hidegpárásítót vegyek, vagy sóterápiás készüléket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyermekeim (3 és 5 évesek)sokszor küzdenek felső légúti betegségekkel. Ajánlották az ultrahangos hidegpárásítót a megfázások megelőzésére és hallottam, hogy a sóterápiás készülék is jó erre a célra. Most akkor ti melyiket ajánlanátok nekem? Esetleg a kettőt együtt is használhatom? Ráadásul akcióba lesz mindkettő nemsokára, úgyhogy addig el kell döntenem. Kérném szépen a segítségeteket! Köszönöm!



2012. márc. 11. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ultrahangos párásítót vettem.A most 5 hónapos babám köhécselt egy időben,de biztos,hogy nem betegség miatt,csak a fűtés miatt száraz volt a levegő.Mióta használjuk,elmúlt,és a szekrényen sincs annyi por :)Sóterápiás készülék helyett ajánlanám a sólámpát.Többféle méretben kapható,nem drága,és éjszakai fénynek is jó,mivel nem világít erősen.Én mind a kettőt használom.Esetleg a párásító hátránya lehet,hogy időnként cserélni kell a szűrőjét,de én most 700 forintért vettem egyet,szóval az sem egy ökör ára :)
2012. márc. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A sólámpa maximum szép, egészségileg nem ér semmit.

A hidegpárásító jó, nekünk is van, attól még épp most is beteg a kisfiam.

A Sóterápiás nagyon jó, főleg, amelyikhez van maszk is, egyből belélegezni a levegőt. Én ezt ajánlom leginkább, a dokik is ezt szokták ajánlani.

A barátnőméknek van, és nagyon jó.

2012. márc. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg itt lehet olvasni a sólámpáról.Az biztos,hogy nem olyan közvetlen,mint a sóterápiás készülék,de azért szerintem van hatása.De kinek mi jött be,nem akarom leszólni az előttem szólót :)

2012. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Salin s2 sóterápiás készülékünk van,mert kislányom hörghurutos,mióta megvan a gép,azóta nem volt beteg!!!!

Október óta használjuk minden éjszaka....

A hidegpárásító nekünk nem vált be,és még minden csupa fehér is volt körülötte...:(

2012. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!