Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen egyedi/extrém nevekről...

Milyen egyedi/extrém nevekről tudtok, hallottatok, amiket gyerekeknek adtak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 12:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Lánynak adtak ilyet hogy Kovács Pistike.....no comment.
2009. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
53%

16:24-es;Mi bajod van a Naomi nevvel?

Bibliai nev,az Oszovetsegi Ruth konyvebe talalhato meg.

Ne Naomi Campbellre gondolj amikor ezt a nevet olvasod,mert o meg fu sem volt a reten amikor a zsidoknak ez mar megszokott nevnek szamitott.

Es kepzeld nekem ez lett volna a nevem de a kommunizmusba szulettem es nem engedelyeztek igy lettem Noemi.

Tehat tenyleg nem ertelek!

2009. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 18:27-es! A bibliai Naómi névvel semmi bajom nincs, a Naomi viszont nem szerepel a Bibliában. Magyar fordítás szerint a bibliai Naóminak írandó (és anyakönyveztethető). Hidd el, ezt a nevet sem a Biblia miatt adja az emberek 95 %-a. Semmi bajom a Bibliában szereplő nevekkel, pl a Ruben nagyon szép név, a Márta szintén. Az anyám, nagymamáim neve Mária,...stb.

Mellesleg a Noémi az egyik kedvenc női nevem.

És végül, mint már ezredik alkalommal ezen az oldalon, megkérdezném újra a tisztelt író-olvasó társakat, h ugyan áruljátok már el, ha a véleményünk nem egyezik, az miért ad lepontozásra okot??

Na mindegy.

További szép estét mkinek!

2009. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Nővérem kislánya BÍTIA...Bibliai név, így hívták az egyiptomi hercegnőt, aki kiszedte Mózest a Nílusból.


Van olyan, hogy Britnisakira???ez ugye vicc volt?:D

2009. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Szia!En vagyok az aki kerdezett a Naomi nevvel kapcsolatban.

Nem en pontoztalak le!Nem szokasom!

Es azert Naominak irtam mert sajnos nincs ekezetem tehat mashogyan nem tudom:).

Sajnalom,ezek szerint felreertettuk egymast:)

Abban tenyleg igazad van h nem a bibliai Naomi utan adjak a szulok a Naomi nevet.De en az utan kaptam volna meg anno amikor szulettem.

Csak tudod mivel nekem nincs ekezetem a billentyuzeten ezert mar fel sem tunik a kulonbseg.

Tenyleg sajnalom!Remelem nem haragszol.:)

2009. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly előtt az egyik elsős tanítványomat hívták Eszmeraldának. Innen ki lehetett számítani, hogy kb mikor ment a sorozat...:)))

Van Belián és Larion nevű kisfiú ismerősöm is.

2009. jún. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

16:24-es ismét

Nem haragszom, nem vagyok az a típus. :) A lepontozást meg igazából azokra értettem, akik ezen élik ki magukat minden nap. Uis mindig lepontoz vki, még akkor is, ha éppen azt írom, h a lányom mit eszik v mikor nőtt ki a foga. :/


Tegnap este nagyon gondolkodtam, és eszembe jutott, h a párom egyik rokona Afrodité, de ismerek egy Madlen nevű nőt is, ez is elég ritka. Meg Kartal nevű ffit, "csak" háromszor kérdeztem rá a nevére. :D

Kollégiumban laktam egy ideig, ott az egyik lány Tatjána volt, és van egy barátnőm, akit Zsuzsánnának kereszteltek. Ismerőseim közül kettőnek a kislánya is Letícia, a régi fodrászom meg Szimonetta. Az exem testvére Ramón, egy távoli ismerős meg Jácint. Bár ezek nem olyan extrém nevek, csak szokatlanok kicsit. A nagybátyám Jenő, szerintem ez sem egy gyakori név. Eszembe jutott még egy Izidor nevű fiú az iskolából.

Szóval jó volt ez a kérdés, megmozgatta az agyamat kicsit, már úgyis kezdtem berozsdásodni, mióta itthon vagyok. Köszi! :))

További szépeket mkinek!

2009. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
szomszédunkat(FIÚ!!) Arielnek hívják
2009. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még egy:D


Múltkor az egyik nagy áruház üzletében egy kedves asszonyka rákiáltott kicsit sem eleven lánykájára,hogy:


"Há Sánel(ergó Chanel)gyere má ide"


Azóta van már biztos Ármányi is XD


Egy sokadik válaszoló:))

2009. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Tudtátok, hogy van olyan név, hogy Kavics?:O azt hiszem lánynév.

Én fiúnevek közül nemrég hallottam a Zente nevet.

2010. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!