Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen egyedi/extrém nevekről...

Milyen egyedi/extrém nevekről tudtok, hallottatok, amiket gyerekeknek adtak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 12:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy közeli jóbarátom tanított Lakatos Marlonbrandót, meg Oláh Winnetout(nem vicc!!! hogyan engedélyezhették?). Ezeknél idétlenebb neveket még nem hallottam.

Amúgy én ismerek egy Földi Eper nevű lányt, meg egy Mezei Virágot, és Veér Farkast - hát szegényekkel jól kitoltak a szüleik szerintem.

2009. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Végh Béla?

Telek Anna?

Vas Virág

Egy pár szülő tényleg kitol a saját gyerekével egy életre!!

2009. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Kertvárosban éltem és volt ott Herkules és Xéna( még a nagy soriláz idején:D)

Apuval családfát kutattunk,egyik felmenőnk Apollónia volt:D

Az az igazság,hogy én is különleges névvelkészülök a lányomnak,ez pedig a Helka.Kaptam hideget meleget,hogy ez a hajó neve,meg club-ot neveztek el róla...de akkor is gyönyörű magyar név és a rege volt előbb nem a hajó...

Öhm lássuk csak miket hallottam még.Jah igen,Taksonya:DCsobánka(ugye tudju h település név is),öhm jah igen Borsos BorsikaXD, Zsüliett(ráadásul 2-t is akik nem romák).

Tény,hogy gyönyörűek ezek a nevek,mmint a Zsüliett,Dzsenifer,Lüszi stb,de nem magyarosítva,a hátamon feláll a szőr tőlük.Én például imádom a japán kultúrát és a neveket,akkor mi lenne ha mondjuk (fiktív vezetéknév) Tóth Tori-nak hívnám,vagy Varga Yuuki(leírva Varga Lyuki lenne XD), vagy Kovács Songoku,gyóóó erről jut eszembe hogy ismertem ilyet is XD

2009. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm lánya Glória! :)
2009. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Glórit én is ismerek.Sztem az gyönyörű név:)Előző voltam:)
2009. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Szimka,hááát elég érdekes:)!
2009. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem emssze lakik tőlünk két kislány: Nyári Virág és testvére, Nyári Napsugár.

Ismerek még olyan nevű kisgyerekekt, hogy: Sannon (nem tudom, hogy írják), Seherezádé, Ninetta, Rokkó.

2009. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
62%

Géda, Vazul, Polixéna

Nálam amúgy a term. jelenségek, növények, mesefigurák, tulajdonságok, filmszereplők/színészek, földrészek/országok/tájegységek... verik ki a biztosítékot. Pl anyakönyveztethető: Eső, Csermely, Ékes, Cinderella, Csipke, Evita, Fácán, Fahéj, Fehér, Gerbera, Gesztenye, Primula, Perla, Pillangó, Naomi, Melodi, Merilin, Megán, Misel, Mika, Medox, Kos, Harsány, Guidó, Gandalf, Felhő, Dzsínó, Bihar, Európa, Hargita, Vértes,...

Rettenetes, nem? Szegény gyerekek (agyament felmenőkkel)!

2009. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim közt van egy Saskia és Azura kislány...
2009. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

16:24-es

Tudtátok, h a Lucifert is lehet anyakönyveztetni?

2009. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!