Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami hobbitok, amit...

Van valami hobbitok, amit terhesség vagy az azt követő otthon lét alatt tanultatok meg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

puzzle; helyhiány miatt főleg a 3D-sek.


És újra olvasok; de az korábban is megvolt.


Neked?

2012. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én varrni tanultam meg, varrógéppel :) erre valahogy sosem volt lehetőségem és/vagy (magam sem tudom) érdeklődésem. Most patchworközök. Régi anyagokkal kezdtem, de elcsábultam és vettem pár újat is.


Én imádok puzzleni, de már ezer éve nem csináltam. Már várom hogy a fiam olyan idős legyen hogy vele is le lehessen ülni.

2012. márc. 9. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben is olyan voltam, meg most is, hogy bármibe belekezdek, aztán az érdeklődés tart, ameddig tart :)

Terhesen, főleg a vége felé, amikor már nem nagyon tudtam mászkálni, szórakoztam az üvegfestéssel, gyöngyöt is fűztem.

Azóta az elmúlt négy évben csináltam egy csomó mindent :) Állandó hobbiként megmaradt a nyelvtanulás, már amikor időm van rá, egyetem meg gyerek mellett (angolul már tudok, most héberül és svédül tanulok - a svédet csak pár hete kezdtem).

Olvasni régen is szerettem, de mióta egyetemre járok, kihordtam már a fél könyvtárat (hoppá, vissza is kéne vinni párat, lejár a határidő), mert ott annyi jó könyv van, megvenni meg azért drága mulatság lenne.

Mostanában sok mindent készítettem süthető gyurmából, illetve "felfedeztem" az olcsóbb változatot, megcsinálom ugyan azt sógyurmából, kisütöm, befestem, lelakkozom, és az eredmény majdhogy nem ugyanaz :) De csináltam sok ékszert zsugorkából is. A legújabb hobbim most éppen a papírmasé, tele a lakás mindenféle ibrikekkel és kistálakkal :)

De jó, hogy mondod a varrást, én is szeretném megtanulni, csak magamat ismerve nem érné meg egy varrógépet megvenni, úgyis megunnám, mire úgy igazán belejönnék. Na lehet persze, hogy nem így lenne, de igazából el se férne nagyon sehova.

2012. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs, kivéve az olvasást, de az előtte is megvolt. Varráson gondolkodom, mondjuk nincs gépem, de szeretnék. te hol tanultál varrni? Magadtól vagy valami tanfolyamon?
2012. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is anyukám régi gépét kaptam meg, teljesen jó az is. Varrni anyutól, patchwork pedig tanfolyam.
2012. márc. 10. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is van gépe, de nem adja ide, mert már elég régi, sokat kell szerelgetni, én meg valószínűleg nem is tudnám, hogy hol mit kell rajta megbütykölni, ha nem működik megfelelően. Most azt tervezem, talán nyáron, hogy majd átjárom a nagymamámhoz varrni, ő jobban rá is ér tanítani, neki is van gépe, és örül, ha megtaníthat valamire :)
2012. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!