Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Bodies kiállításra elvinnéte...

A Bodies kiállításra elvinnétek egy 8 éves gyereket, ha érdekli és szeretne menni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Szerintem nem neki való.
2012. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, szerintem sem neki való.
2012. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekli, akkor igen. Persze elmondanám neki részletesen, hogy milyen, hogy akár gusztustalannak is tűnhet. Hasonló korban én is nézegettem ilyen jellegű ismeretterjesztő filmeket a NatGeo-n, mégis normális ember lett belőlem. :)
2012. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Én megnéztem anno amikor Pesten volt.

Szerintem vannak nehezen "emészthető" részei, és még ha érdekli is, akkor sem neki való látvány szerintem.

2012. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 porcukormókus ***** válasza:
Hát határeset, de talán igen, elvinném!. Én is voltam, amikor itt voltak Pesten, szerintem nagyon érdekes volt, és nekem egyáltalán nem tűnt gusztustalannak vagy rémisztőnek. Olyan volt, mintha műanyag bábukat nézegettünk volna.
2012. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%
Egy gyerek sokkal nyitottabb, mint az átlag felnőttek. Én 4 évvel ezelőtt is voltam és most is. Olyan gyerek is volt, aki még cumival a szájában rohangált. A társadalom teszi az embert szűk látókörűvé!
2012. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 porcukormókus ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek, abszolút igaza van!
2012. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 heyboy válasza:
Szerintem egészen nyugodtan elviheted. Ha érdekli, akkor pedig mindenféle képpen! :)
2012. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!