Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felvetették a "szülés utáni...

Felvetették a "szülés utáni abortusz" - azaz a már megszületett kisbaba "abortálásának" - lehetőséget. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 2. 11:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%
Én most öklendezek, bocs. Ez undorító. Felháborító. Elkeserítő. Szégyellem, hogy ember vagyok.
2012. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Ezt végig sem bírom olvasni!

Ki az a nem nolmáris személy aki ilyet tenne?????

Hová fajul az emberiség....:-(

2012. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Dögöljön meg akinek egyáltalán megfordul ilyen a fejéne!Ez gyilkosság!
2012. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Egyszeruen nem talalok szavakat :(
2012. márc. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ez undorító! A gyerek ember sőt egy 7-8 hetes embrió is az ,hiszen minden létfontosságú szerve megvan. Mi az ,hogy nincsenek céljai stb? Hogyne lenne? Csak nem tudja kifejezni még magát. Az nem cél,hogy próbál megtanulni beszélni, járni és idővel azt mondani,hogy :Anya?

Undorító ,főleg úgy hogy a súlyos betegeket akik azért harcolnak ,hogy ne szenvedjenek tovább segítsék őket a túlvilágra. De ők már éltek és tudnak gondolkozni és dönteni ,mit jelent nekik az Élet! Életet vagy Szenvedést! De egy magzat egy csecsemő egy gyerek még nem tud védekezni ,nem tud dönteni.És ha egészséges akkor meg fél fel se merülhetne a kérdés , joga van e a teljes élethez! Undorító és felháborító a felvetés. Nem hiába vannak kinti inkubátorok a kórház előtt. Ha nem kell tessék lemondani róla és odaadni egy olyan családnak akik megadják neki az Élethez való jogot és segítséget ,szeretetet. Akinek nem kell gyerek az gondolkozzon és védekezzen , vagy ne szexeljen!!!! Ne más élet kárára élvezkedjenek , só szerint!!!!

2012. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Kínában, meg állítólag más államokban is, de sajnos nem tudom hol, a terhesség végéig csinálnak abortuszt :( ...

Főként, ha kislány születne....

Szörnyű. Én nem vagyok az abortusz ellen, bizonyos esetekben, de picit még ezt a 12 hetet is sokallom...

2012. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A spártaiak ledobták a beteg csecsemőket a hegytetőről. És én még azt hittem, hogy fejlődött valamit azóta az emberiség... Ezek szerint nem...
2012. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Sómérgezéses abortusz


Ezt a technikát második és harmadik trimneszterben lévő gyermekek abortálására alkalmazzák. Az abortuszt végző egy hosszú tűt szúr az anya méhébe. A tűben só van, melyet aztán a babát körülvevő magzatfolyadékba fecskendeznek. A baba lenyeli a sót és sómérgezésben, kiszáradásban, agyi vérzésben meghal. Közel egy óráig tart mire a gyermek belehal a beavatkozásba, a bőre közben súlyosan megég és elváltozik. Az egész esemény ideje alatt a baba szörnyű fájdalmakat él át. Ezt követően 24-48 óra elteltével az anyára szülési görcsök jönnek és megszüli a halott gyermeket.


Ez is undorító!!!

2012. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Itt ülök a gép előtt, és potyognak a könnyeim!!

Nem hiszem el, hogy a mai "modern" világban ilyenek vannak. Rengeteg nő -köztük én is- mindent megtenne egy gyermekért- szerencsére nekünk nagy nehézségek árán összejött- máshol meg gyilkolják őket, hol ilyen-hol olyan szörnyűbbnél szörnyűbb módszerrel. Egyszerűen erre már nem lehet mit mondani!!!!!!!!!! Ennek nem szabadna így lennie!!!!!!

2012. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Lehet, hogy ot kellett volna abortalni, amig nem volt keso. Bar ha ugy vesszuk, most sem keso...
2012. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!